Jak zrobić koszyczek serduszko?

Robienie na drutach
Aby zrobić wełniany walentynkowy koszyk potrzebujesz tylko kartki tektury, filcu, większych wykałaczek, kleju oraz przędzy bawełnianej. Możesz również ozdobić go zdobną wstążką, koralikami czy innymi błyskotkami. Taki koszyczek możesz wykorzystać na organizer na biżuterię, kosmetyki czy podarować komuś na prezent.
Robienie na drutach

5 korzyści płynących z dziergania na drutach

Robienie na drutach
Zdobycie umiejętności robienia na drutach nie znajduje się pewnie zbyt wysoko na liście twoich życiowych priorytetów. Okazuje się jednak, że sprawę tą warto dokładnie przemyśleć. Już nasze babcie wiedziały, że dzierganie może dać nam wiele korzyści... choćby w postaci ciepłego sweterka. Na uwagę zasługuje fakt, że nie jesteśmy ograniczeni już do szorstkiej, nieprzyjemnej przędzy wełnianej. Na rynku istnieje wiele bardzo miękkich odmian wełny, którymi możesz się posługiwać. Oto kilka niespodziewanych korzyści, płynących z dziergania na drutach:
Szalik - łańcuch zrobiony na drutach

Jak zrobić szalik - łańcuch?·

Robienie na drutach
Ten szalik zrobiony jest w całości na drutach. Najpierw musimy zrobić na drutach prostokąty a następnie zszyć ich boczne krawędzie. Zobacz jakie to proste.
włóczka z gazety

Jak zrobić włóczkę z gazety?

Robienie na drutach
Włóczka z gazety - to brzmi nieprawdopodobnie. To już jest naprawdę eko. Z takiej włóczki możemy zrobić naprawdę fajne rzeczy, niestety nie wszystko, ubrań nie zrobimy bo co w przypadku kiedy się zmoczą? Jestem jednak pewna, że znajdziesz coś dla siebie do zrobienia z gazetowej włóczki. Może podkładki pod talerzyki? Maty na stół? Ozdobne ramki na zdjęcia? Wszystko zależy od Ciebie.
Kubki w ubrankach

Jak zrobić ubranko na kubek?·

Sztuka i akcesoria
Ubranka na kubki są niezwykle przydatne, zwłaszcza wówczas, gdy lubimy pić gorące napoje. Poza tym w takim ubranku kawa tak szybko nam nie wystygnie. Przeczytaj poniższą instrukcję i zrób ubranka dla Twoich kubków! Ubranka te mogą być również wspaniałym prezentem dla rodziców, dziadków, przyjaciół, chłopaka czy nauczyciela.