obrazek

Jak wypromować bloga?

Rozwój Strony
Opcji na wypromowanie swojego bloga jest naprawdę sporo - poniżej przedstawię kilka sprawdzonych rad które pomogą Ci w promocji i nie wymagają żadnego nakładu finansowego. Pamiętaj że z powodu wysokiej konkurencji wśród bloggerów, wypromowanie strony to spora sztuka. Jednak stosując się do kilku podstawowych zasad możemy już na początku naszej przygody z pisaniem zwiększyć ruch na stronie.

Jak założyć konto na Photoblog'u?

Blogi
Interesujesz się fotografią? Lubisz robić zdjęcia? Chcesz pokazać światu swoje prace i przeczytać co sądzą o nich inni? Jeżeli tak, od razu się zarejestruj! Na pewno nie pożałujesz! Przeczytaj ten artykuł, a dowiesz się jak szybko możesz dołączyć do grona ludzi, z podobnymi zainteresowaniami do Ciebie.
reklama

Jak reklamować bloga?

Blogi
Codziennie aktualizujesz swojego bloga. Piszesz o swoim życiu i umieszczasz wszystko na swojej witrynie, ale niestety nikt tego nie czyta. Zaczynasz, więc pisać o najnowszej technologii, modnych gadżetach w nadziei, że ktoś z czytelników doda komentarz, ale niestety dalej niewielu ludzi odwiedza twoją witrynę. Ty dalej uparcie aktualizujesz swojego bloga dniami lub nocami. Po pewnym czasie uświadamiasz sobie jednak, że pisanie nie ma sensu, jeśli wcześniej nie wypromujesz swojej witryny. Problem w tym, że niestety nie wiesz jak to zrobić. Poniżej znajdziesz kilka pomysłów jak rozreklamować bloga i zyskać zupełnie nowe grono czytelników. 
AdSense

Jak umieścić reklamy AdSense w blogu?

Google
Prowadzenie bloga może okazać się niezłym źródłem dochodów. Jeśli masz bloga, często go aktualizujesz i masz dość dużo odwiedzin, bardzo dobrym pomysłem jest zamieszczenie na niego reklam AdSense. Poniżej znajdziesz dokładne instrukcje i porady w jaki sposób zamieścić reklamy AdSense w blogu.
zakładanie bloga

Jak założyć bloga?

Blogi
Tworzenie bloga może być zabawne i proste. Dopóki nie zaczniesz go prowadzić, nie uwierzysz jakie to łatwe. Jest to doskonały sposób, by pozostać w kontakcie ze znajomymi i rodziną. Niektórzy ludzie używają bloga, aby pokazać jak żyją, inni - aby zarabiać pieniądze. Nie ważny jest jednak powód, dla którego chcesz go założyć. Przeczytaj poniższe wskazówki, które z pewnością ułatwią ci jego założenie.
prowadznie bloga

Jak prowadzić bloga?

Blogi
Codziennie tysiące ludzi rozpoczyna prowadzenie bloga. Większość z nich jednak nigdy nie odniesie sukcesu. O sukcesie bloga decyduje jego regularne redagowanie oraz ciekawe wpisy. Aby poprawić jakość swoich wpisów, skorzystaj z poniższych wskazówek.
pisanie bloga

Jak napisać dobrego bloga?

Blogi
Pisząc bloga, poza własną satysfakcją, zależeć ci powinno na spełnieniu oczekiwań twoich czytelników. Gdy poszperasz w Internecie, przekonasz się, że większość popularnych blogów ma jedną wspólną cechę: każdy z nich stara się jak najlepiej służyć swoim czytelnikom. Zasada jest prosta: jeśli czytelnik nie znajdzie na blogu, tego czego szukał, opuści go i już nigdy na niego nie wróci. Bez czytelników śledzących na bieżąco najnowsze wpisy i umieszczających swoje komentarze, blog ostatecznie straci subskrybentów i umrze. Jakie są zatem czynniki, dzięki którym popularne blogi dają czytelnikom satysfakcję i potrafią wciąż pozyskiwać nowych użytkowników? Oto najważniejsze z nich: