Jak bezpiecznie korzystać z internetu?

Jak bezpiecznie korzystać z internetu?

Bezpieczeństwo w Sieci
Korzystając z internetu, ciągle jesteśmy narażeni na przeróżne niebezpieczeństwa. Agresywne reklamy, fałszywe e-maile, wirusy czy próby wyłudzenia naszych personalnych danych. Jak bezpiecznie korzystać z internetu? Jak zabezpieczyć się przed wirusami? Jak uniknąć włamania się na konto? Dzisiaj, w kilku prostych krokach, przygotujemy was na to wyzwanie.
YouTube

Jak ściągnąć piosenkę z YouTube?

YouTube
Portal YouTube jest znany na całym świecie. Pojawił się w 2005 roku i szybko odniósł wielki sukces zarówno w Polsce jak i na świecie. Dzięki niemu możemy oglądać i dzielić się z innymi ciekawymi filmami czy piosenkami. Sporo osób podczas oglądania teledysku zastanawia się czy można ściągnąć piosenkę z clipu bez pobierania obrazu video. Jest to możliwe. W tym artykule znajdziesz sposób na zrobienie tego.
RapidShare

Jak pobierać z RapidShare bez ograniczeń?

Ściąganie muzyki
Oto kilka podpowiedzi, które pomogą ci skuteczniej używać RapidShare. Pomijanie długiego czasu oczekiwania oraz zwiększanie limitu pobierania to sztuczki, które każdy powinien znać. RapidShare jest doskonałym narzędziem do pobierania dużych plików. Użytkownicy niedawno odkryli kilka sposobów na pominięcie limitów i czasu oczekiwania. Poniżej znajdziesz opis tych metod. RapidShare śledzi adres IP użytkowników w celu ograniczenia ilości pobieranych plików w ciągu doby. Aby obejść ten problem musisz pokazać serwerowi RapidShare inny adres IP. Oto kilka metod, jak to zrobić.
YouTube

Jak ściągać z YouTube?

YouTube
Prawie każdy z nas codziennie ogląda coś na YouTube. Niektóre z filmików chcielibyśmy jednak mieć u siebie na komputerze, przegrać na iPod'a lub inny odtwarzacz MP4. Poniżej znajdziesz dokładną instrukcję dotyczącą ściągania filmików z YouTube, Wrzuty i innych serwisów.
wrzuta

Jak ściągać z Wrzuty?

Wrzuta.pl
Ściąganie filmów i plików muzycznych z Wrzuty jest bardzo proste jednak potrzeba do tego celu odpowiedniego oprogramowania. Do ściągania filmów nie tylko z Wrzuty ale również z innych serwisów polecam wtyczkę do przeglądarki Firefox DownloadHelper.
filmy na YouTube

Jak ściągać z YouTube online?

YouTube

Zobaczyłeś na YouTube film, który chcesz ściągnąć. Możesz go łatwo ściągnąć kopiując adres i wklejając go na tą stronę http://www.downloadyoutubevideos.com.