Jak kupować na Allegro?

Sklepy internetowe
Popularność zakupów dokonywanych w internecie rośnie w błyskawicznym tempie i trudno się temu trendowi dziwić. Bez wychodzenia z domu czy tkwienia w długich korkach i kolejkach, po zaledwie kilku kliknięciach możemy nabyć w zasadzie niemal każdy produkt, który się nam zamarzy. Prym wśród portali aukcyjnych wiedzie, oczywiście, Allegro. Jak szybko i sprawnie dokonać dzięki niemu zakupu? Czy zawsze konieczna jest rejestracja? W jaki sposób anulować transakcję albo wycofać się z licytacji? Podpowiadamy.

Jak korzystać z Instagrama?

Serwisy społecznościowe
Instagram może śmiało konkurować z Twitterem czy Facebookiem, bo jego popularność cały czas rośnie. Jest doskonałym narzędziem do wykreowania własnego wizerunku i "wzmocnienia" swojej marki w sieci oraz w świecie show - ale i tego klasycznego - biznesu. Korzystają z niego zarówno celebryci, gwiazdy kina czy telewizji, dziennikarze, pisarze, biznesmeni, marketingowcy, jak i wszyscy ci, którzy lubią dzielić się z innymi tym, co lubią robić, czym żyją i co jest dla nich ważne. Co warto wiedzieć o Instagramie? Jak się po nim poruszać? W jaki sposób stworzyć profil, który będą odwiedzały rzesze fanów? Odpowiedź na te i inne pytania znajdziesz poniżej.

Zagrożenia w internecie: Jak się chronić?

Serwisy internetowe
Dostęp do internetu ma dzisiaj praktycznie każdy. Już nawet paroletnie dzieci wiedzą, jak poruszać się w wirtualnym świecie i jakie ikonki nacisnąć, aby móc się pobawić, pograć, czy przeczytać coś ciekawego. Jednak surfując w sieci, musimy mieć się na baczności. Internet to nie tylko zabawa, swoboda i spora dawka rozrywki. Muszą o tym wiedzieć zarówno dorośli jak i dzieci, którym należy przekazywać informacje o zagrożeniach, z jakimi można się zetknąć w wirtualnym świecie. Lekceważąc problemy, możemy narazić nasze pociechy na rozmaite niebezpieczeństwa i przysporzyć sobie sporo kłopotów. Na co szczególnie zwrócić uwagę? Podpowiadamy
dziewczyna przy komputerze

Jakie są polskie skróty internetowe?

Chat

Odkąd internet stał się niemalże nieodłączną częścią naszego życia poświęcamy mu wiele czasu i uwagi kontaktując się ze znajomymi właśnie za jego pośrednictwem. W miarę rozwoju tej komunikacji powstało wiele skrótów, które mają na celu jej ułatwienie. Królują wciąż niestety skróty angielskie, ale nie możemy zapominać o naszych rodzimych, polskich. Jakie to skróty? Zobacz poniższą listę. Jeśli czegoś na niej brakuje dopisz w komentarzach, aby znalazło się ich jak najwięcej w jednym miejscu. Chcesz poznać też angielskie skróty internetowe? Kliknij TUTAJ.

Darmowe efekty do zdjęć

Serwisy internetowe
Wiele stron internetowych oferuje proste i bardzo efektowne metody upiększania zdjęć poprzez dodanie do nich jakiegoś efektu. Stało się to ostatnio dość popularne na ­wielu serwisach społecznościowych. Poniżej prezentuję kilka przydatnych adresów stron internetowych, które pozwalają w prosty sposób uatrakcyjnić nasze zdjęcia.
avatar

Jak zrobić avatar za pomocą Yahoo?

Yahoo
Avatary są sposobem na życie w Internecie. Przedstawiają one sposób w jaki jesteś postrzegany przez rówieśników w forach internetowych, w twoim profilu i tym podobne. Avatar może wiele powiedzieć o danej osobie, dlaczego więc masz go nie zrobić? Możesz dostosować avatar do swojego wyglądu lub wyglądu kogokolwiek innego. Istnieje wiele programów dzięki, którym możesz stworzyć swój własny avatar. Jednak Yahoo! jest jednym z najlepszych.
zamieszczenie ogłoszenia w Internecie

Jak zamieścić ogłoszenie w Internecie?

Serwisy internetowe
Zamieszczanie ogłoszeń w Internecie jest bardzo dobrą i najtańszą metodą na dotarcie do potencjalnych klientów. Serwisów oferujących zamieszczanie darmowych ogłoszeń jest bardzo dużo. Nie musimy decydować się na jeden serwis - im więcej dodamy ogłoszeń, tym lepiej. Poniżej znajdziesz dokładną instrukcję, jak dodać ogłoszenie w serwisie IleTuTego.pl.
RapidShare

Jak pobierać z RapidShare bez ograniczeń?

Ściąganie muzyki
Oto kilka podpowiedzi, które pomogą ci skuteczniej używać RapidShare. Pomijanie długiego czasu oczekiwania oraz zwiększanie limitu pobierania to sztuczki, które każdy powinien znać. RapidShare jest doskonałym narzędziem do pobierania dużych plików. Użytkownicy niedawno odkryli kilka sposobów na pominięcie limitów i czasu oczekiwania. Poniżej znajdziesz opis tych metod. RapidShare śledzi adres IP użytkowników w celu ograniczenia ilości pobieranych plików w ciągu doby. Aby obejść ten problem musisz pokazać serwerowi RapidShare inny adres IP. Oto kilka metod, jak to zrobić.
książka

Jak znaleźć książkę w Internecie?

Nauka online
Historia pisma nie jest co prawda tak długa jak historia ludzkości, czy nawet mowy. Jednak dla naszej kultury ma ona ogromne znaczenie. Nikt nie zaprzeczy, iż żyjemy w kulturze pisma. Dzieje się tak dlatego, gdyż nasza pamięć i wiedza mieści się właśnie w piśmie, a raczej w dziełach wykonanych za jego pomocą. Stąd książka pełni w naszej kulturze szczególną rolę. Ten, kto czyta książki jest automatycznie uznawany za człowieka mądrego. Książka niesie więc ze sobą potężny mit. Jednak ma też praktyczne zastosowanie. Czytać można dla przyjemności i z obowiązku. Z tego względu albo kupujemy albo wypożyczamy. Czasem jednak nie ma ani pieniędzy, ani czasu i co wtedy zrobić? Obecnie w dobie Internetu, możemy znaleźć dygitalizowane książki w sieci. Jak to zrobić?
kultura w Internecie

Jak zachowywać się w Internecie?

Chat
Zasady dobrych manier nie zawsze są przestrzegane w sieci. Użytkownicy Internetu są anonimowi i przez to czują się bezkarni. Piszą na forach internetowych wypowiedzi, których na pewno nie wypowiedzieliby w świecie realnym. Jak przestrzegać zasad dobrego wychowania w sieci? Dowiesz się czytając ten artykuł.