folder reklamowy

Jak zaprojektować folder?

Marketing Bezpośredni
Foldery reklamowe przyczyniają się do zwiększenia sprzedaży i pozyskania nowych klientów. Dobrze przygotowana broszura reklamowa przyciąga klientów do danej firmy, natomiast słaby projekt może ich zniechęcić. Profesjonalnie wyglądające foldery mogą być tworzone i drukowane na twoim własnym sprzęcie. Istnieje wiele programów, które oferują możliwość tworzenia folderów online. Drukowanie broszur w domu niesie ze sobą wiele korzyści – w każdej chwili możesz bowiem zmienić cenę towaru lub część informacji i wydrukować broszury ponownie. Drukując w domu będziesz mógł dodatkowo przygotować tylko taką ilość folderów, jaka naprawdę jest ci potrzebna.
większa sprzedaż

Jak w prosty sposób zwiększyć sprzedaż?

Strategie Marketingowe
Ostatnie badania dowodzą, że obiektywne, pochodzące od stron trzecich opinie znacznie zwiększają sprzedaż produktów firm działających w obszarze e-commerce. Recenzje, nawet te negatywne, pomagają zbudować wiarygodność firmy i wzbudzić do niej zaufanie. Ponadto dostarczają potencjalnym klientom ważnych informacji, zmniejszając odsetek zwrotów i skarg posprzedażowych.
Umieszczenie na stronie internetowej opinii i recenzji produktów jest sprawą łatwą. Należy mieć jednak jasno określony plan, jak należy to zrobić. Zastanów się więc:
broszura

Jak zrobić broszurę?

Kreowanie Wizerunku Firmy
Broszura to "mikrokosmos" każdego biznesu. Może być ona formą twojego pierwszego kontaktu z klientem. Musisz, więc być pewien, że jest ona wykonana nie tylko profesjonalnie, ale także, że jest interesująca i na tyle przyciągnie uwagę klienta, że spełni powierzone jej zadanie. Poniżej znajdziesz kilka podstawowych wskazówek jak wykonać broszurę, która będzie dobrą reklamą twojego biznesu. 
jak napisać podanie o sponsoring?

Jak napisać podanie o sponsoring?

Promocja
Zdobycie sponsora imprezy muzycznej czy sportowej zwykle nie jest łatwe. Aby jednak się udało konieczne jest przede wszystkim wysłanie listów z prośbą o sponsoring do firm i organizacji. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek dotyczących napisania takiego podania.
przykładowe loga

Jak zaprojektować logo?

Promocja
Gdy zrozumiesz podstawowe zasady projektowania loga, nie będziesz mieć problemu przy wyborze rysunku i rodzaju czcionki, które mają stanowić znak firmowy twojej marki. Możesz zdecydować się na element graficzny lub wyłącznie tekstowy. Cokolwiek wybierzesz, dobrze zaprojektowane logo przyczyni się do sukcesu twojej firmy, ponieważ jedno spojrzenie na nie pozwoli ci jasno przekazać myśl przewodnią twojej działalności.
wybór agencji PR

Jak wybrać agencję PR?

Kreowanie Wizerunku Firmy
Jeśli twojej firmie potrzebny jest dobry PR lub odpowiednio przygotowane materiały prasowe, powinieneś rozejrzeć się za sprawdzoną agencją public relations, która skutecznie wypromuje twoją firmę. Ponieważ agencji PR są setki, dlatego należy się dobrze zastanowić nad wyborem jednej z nich. Zadaniem agencji PR jest zadbanie o to, żeby misja twojej firmy i reklama jej produktów/usług została dobrze odebrana w mediach. Doświadczona agencja PR wypromuje twoją firmę i pozwoli ci pozyskać rzeszę nowych klientów. Oto, czym należy się kierować przy wyborze agencji PR:
budowanie marki

Jak zbudować markę?

Kreowanie Wizerunku Firmy
Marka to koncepcja, którą klienci będą musieli na zawsze skojarzyć z oferowanymi przez ciebie produktami. Z marką ściśle związana jest reputacja. Żeby marka odniosła sukces, firma musi mieć dobrą reputację i grupę lojalnych klientów.
Budowanie marki to zadanie trudne. Wymaga pracowitości, ciężkiej pracy i konsekwencji. Dobra marka przynosi znaczne korzyści. Zaufanie klientów do marki generuje znaczną część sprzedaży. W tym artykule dowiesz się, jak zbudować markę:
budowanie marki

Jak budować markę w Internecie?

Promocja
Jeśli prowadzisz firmę, musisz zbudować świadomość marki, która wyróżni cię na tle konkurentów. Nie ma znaczenia, czy twoja firma jest duża, czy mała. Marka pozwoli ci polepszyć relacje z klientami i sprawić, że twoja działalność przybierze profesjonalny charakter. Jednym ze sposobów budowania świadomości marki, jest branding w Internecie. Oto kilka porad, które mogą okazać się w tym temacie pomocne:
ciekawy plakat

Jak zrobić plakat?

Promocja
Mając przed sobą biały karton, termin wykonania pracy i całkowity brak weny, możesz uznać, że zrobienie plakatu nie jest rzeczą łatwą. Jednak przestrzegając podstawowych wskazówek, stworzenie atrakcyjnego i skutecznego plakatu jest w zasięgu twojej ręki. Pamiętaj, że twoim celem jest przyciągnięcie uwagi widza i zachęcenie go do tego, by podszedł bliżej i zapoznał się z informacjami zawartymi na plakacie. Żeby ten cel osiągnąć możesz wykorzystać kolory, grafikę i nieograniczone pokłady wyobraźni.
nieumiejętne korzystanie z głosu

Jak pracować nad głosem?

Kreowanie Wizerunku Firmy
Dzwoni telefon. Podnosisz słuchawkę, a rozmówca wita się z tobą bez podawania swojego imienia. Mimo to, od razu wiesz z kim rozmawiasz, nawet jeśli nie słyszeliście się 10 lat. Jak to możliwe? Nie ma w tym żadnej tajemnicy. Głos każdego z nas jest tak charakterystyczny i rozpoznawalny, jak podpis. Ty i twój głos stanowicie jedność. Z tego powodu warto pracować nad głosem, żeby maksymalnie go wykorzystać. Artykuł ten ma szczególne znaczenie dla mówców, nauczycieli, czy telemarketerów. Jednak każdy, kto chce wypracować piękny i przyjemny głos, powinien zapoznać się z przedstawionymi tutaj poradami.