piwo

10 sposobów na wykorzystanie piwa

Piwo
Zazwyczaj kiedy słyszymy słowo „piwo” to natychmiast myślimy o złotym, gazowanym napoju z bąbelkami i pianką. Oczywiście od razu myślimy też o tym, jak dobrze byłoby się go teraz napić. Odkryliśmy jednak niesamowite sposoby na jego wykorzystanie oraz wynikające z nich korzyści. Tak więc, następnym razem pijąc piwo zastanów się dwa razy zanim wypijesz je całe!
piwo

10 walorów zdrowotnych … piwa

Piwo
Masz wyrzuty sumienia, kiedy wypijasz piwo lub dwa? Zapewne tak, ponieważ piwo często postrzegane jest jako trunek niebezpieczny, pierwszy schodek do uzależnienia. Jednak kiedy znamy umiar i granicę, picie piwa od czasu do czasu może przynieść wiele korzyści zdrowotnych, tak jak picie wina.
picie piwa

9 zalet picia piwa

Piwo
Piwo, napój szczególnie popularny w Europie. Zawiera ono więcej białka i witamin z grupy B niż wino. Natomiast ilość antyoksydantów w piwie jest porównywalna do ich ilości w winie. Co więcej piwo jest bardzo bogatym źródłem minerałów, które odgrywają ważną rolę w wielu procesach metabolicznych. Gdy pijemy je w rozsądnych ilościach, bez wątpienia przyczynia się do poprawy zdrowia. Oto kilka powodów, dla których warto sięgnąć po piwo.
alkohol na diecie

Jaki alkohol ma najmniej kalorii?

Piwo
Kluczem do zdrowego stylu życia jest umiarkowanie. Mimo iż na co dzień możesz przestrzegać nawet najbardziej rygorystycznej diety, zdarzają się okazje, gdy wzniesienie toastu jest konieczne lub po prostu nachodzi cię na to ochota. O ile alkohol nie ma tłuszczu i ma niską zawartość węglowodanów, nie możesz zapominać o tym, że kalorie, które dostarcza twojemu organizmowi również liczą się w diecie. Alkohol i dieta nie współgrają ze sobą. Organizm najpierw przetwarza alkohol, magazynując pozostałe węglowodany i tłuszcze w postaci niechcianej tkanki tłuszczowej. Jeśli już decydujesz się na drinka, musisz wiedzieć, że nie wszystkie alkohole zajmują tę samą pozycję na skali kaloryczności. Poniżej znajdziesz krótki przewodnik po różnych rodzajach alkoholi, który pomoże ci wybrać te najmniej kaloryczne.
piwo

10 właściwości zdrowotnych piwa

Piwo
Piwo to jeden z najbardziej popularnych alkoholi. Jasne, ciemne, lager, ale, miodowe, pszeniczne, orkiszowe – każdy znajdzie swoje ulubione. Większość z nas myśli, że picie piwa nie jest korzystne dla naszego zdrowia. To fakt... jeśli spożywamy je w nadmiarze. Nadużywanie piwa może prowadzić do przybierania na wadze i problemów z wątrobą. Jednak picie go „z głową” w niewielkich lub umiarkowanych ilościach może okazać się dla naszego organizmu bardzo korzystne. Oto 10 najważniejszych właściwości zdrowotnych piwa:
otwieranie piwa na wiele sposobów

Jak otworzyć piwo?

Piwo
Otwieranie piwa bez pomocy otwieracza jest bardzo proste. Trzeba jedynie najpierw poćwiczyć. Naukę najlepiej zacząć od otwierania piwa zapalniczką i stopniowo przechodzić do otwierania go za pomocą kluczy, czapki czy kartki papieru. Poniżej znajdziesz instrukcje jak otworzyć piwo.
Impreza

Jak wyleczyć kaca?

Piwo
Kac jest bardzo nieprzyjemną przypadłością z którą borykamy się co pewien czas - wyłącznie na własne życzenie. Przestrzegając kilka podstawowych zasad możemy zaoszczędzić sobie wiele cierpienia. Dbając o Wasze samopoczucie prezentuję skuteczne metody walki z kacem. Jak go uniknąć, jakie są jego objawy i jak go leczyć tego dowiecie się czytając poniższe wskazówki i porady.
szybkie picie piwa pod ciśnieniem - na Lopeza

Jak szybko wypić piwo?

Piwo
Poniżej przedstawiam sprawdzony sposób na szybkie wypicie piwa (w kilka sekund). Nie wiadomo kto był wynalazcą tej techniki, jednak ma ona swoją nazwę, a mianowicie - picie piwa "Na Lopeza".
Sposoby na mocne kości

3 sposoby, aby wzmocnić swoje kości

Choroby Reumatyczne
Większość ludzi nie zdaje sobie sprawy, że szkielet nie tylko utrzymuje i wspomaga mięśnie i ochroni narządy wewnętrzne. Aktywnie przyczynia się do zdrowia poprzez produkcję komórek krwi i przechowywanie wapnia i fosforu, dwóch ważnych minerałów. Ale co tak naprawdę sprawia, że ​​kości wyróżnia ich zdolność do regeneracji? W procesie zwanym przebudową, twoje kości są stale odbudowywane, co sprawia, że twój szkielet zmienia się mniej więcej co dziesięć lat. Przez wiele lat, organizm buduje tyle kości, aby zastąpić te, które traci, tworząc solidne rusztowanie z wapnia, fosforanów i kolagenu. Ale w wieku około 35 do 40 lat, kości zaczynają rozkładać się szybciej niż mogą być odbudowane, co prowadzi do zmniejszenia gęstości kości i potencjalnie do osteoporozy. Na szczęście można pomóc swoim kościom.
piwo imbirowe

Jak zrobić piwo imbirowe?

Piwo
Klasyczne imbirowe piwo jest znane i cenione już od wielu generacji. Wydaje się nam, że to jego przygotowania potrzeba wielu różnych składników. A tak naprawdę jego przygotowanie jest bardzo proste. Możesz nawet zrobić piwo imbirowe na dwa sposoby: alkoholowe i bezalkoholowe. Alkoholowe wymaga fermentacji i warzenia do momentu uzyskania pożądanego smaku. Wielu ludzi radzi sobie dodając więcej imbiru i innych dodatkowych przypraw. Spróbuj zrobić swoje własne alkoholowe piwo imbirowe.