książka

Jak zareklamować książkę?

Promocja
Ciężka praca oraz czas spędzony na poszukiwaniu, analizowaniu i pisaniu wreszcie zaowocował ukończoną książką. Następnym krokiem jest właściwe zareklamowanie swojej książki. Pewnie zastanawiasz się jak ciężko jest zareklamować swoją książkę. Jedną z podstawowych rzeczy, jeśli chodzi o reklamę, jest upewnienie się, że reklamujesz produkt na właściwym obszarze, w zależności od tego jaki temat jest poruszony w książce, ale także od innych czynników. Czy Twoja książka jest fikcją czy literaturą faktu? Ludzie uwielbiają czytać oba te gatunki. Jednym z podstawowych błędów jakie się popełnia przy reklamowaniu jest nieprecyzyjne określenie grupy odbiorców. Musisz jasno określić do jakiej grupy odbiorców powinna trafić Twoja książka. Poniżej znajdziesz 10 wskazówek jak zareklamować swoją książkę.
Google Page Rank

Jak zwiększyć Page Rank Google?

Marketing Online
Jeśli posiadasz własną stronę internetową, prawdopodobnie wiesz jak istotne jest, by pojawiała się wysoko w wynikach wyszukiwania Google. Słowa kluczowe i Page Rank to dwa czynniki, które mają w tym względzie dominujące znaczenie. Oto co trzeba zrobić, żeby zwiększyć Page Rank strony:
e-book

Jak pisać ebooki?

Marketing Online
E-booki są doskonałym narzędziem marketingowym, którego potencjał powoli zaczynają doceniać właściciele serwisów internetowych. Pisanie e-booka może być bardzo satysfakcjonującym zajęciem, które nie tylko pozwala podzielić się swoją wiedzą z klientami i zbudować wśród nich autorytet, ale przede wszystkim przekłada się na wzrost ruchu na stronie internetowej, a co za tym idzie – wzrost sprzedaży. Oto na co trzeba zwrócić uwagę pisząc e-booka:
zwiększanie ruchu na stronie

Jak zwiększyć ruch na stronie wykorzystując e-booki?

Promocja
Wykorzystanie e-booków jest doskonałym sposobem zwiększenia ruchu na stronie i uzyskania powracających klientów. E-booki mogą być darmowe lub płatne. Te darmowe korzystniej wpływają na ruch na stronie i są doskonałym narzędziem marketingowym. Poniżej dowiesz się jak korzystać z możliwości, jakie dają e-booki w celu promocji swojej witryny internetowej.