Jak zrobić dietetyczny cukier puder?

Jak zrobić dietetyczny cukier puder?

Diety
Cukier puder nikomu nie kojarzy się z dietą czy zdrowym stylem życia. Jeżeli jednak jesteś na diecie, nie musisz z niego rezygnować. Wystarczy, że zastąpisz go dietetyczną wersją. Czy istnieje jednak coś takiego? Oczywiście! Wystarczy zastąpić zwykły cukier spożywczy, czyli sacharozę, innym, mniej kalorycznym produktem! Jak własnoręcznie przygotować taki dietetyczny cukier puder? Odpowiedź znajdziesz poniżej.

10 produktów, których należy unikać podczas diety

Diety
Gdy starasz się schudnąć zdrowie przekąski między posiłkami, są jak najbardziej wskazane. Potrafi ą poskromić największy apetyt, aż do następnego posiłku. Jednak nieodpowiednie przekąski mogą zrobić więcej złego niż dobrego dla naszego organizmu. Wtedy zastanawiamy się dlaczego nasza waga nie spada, bo przecież jadłyśmy zdrowo? Cukry, tłuszcze i węglowodany lubią ukrywać się w produktach oznaczonych jako „zdrowe”. Dowiedz się, jakich przekąsek unikać, żeby dieta była zdrowa i żeby zakończyła się sukcesem.
woda kokosowa

Jak zrobić wodę kokosową z pomarańczą i miętą?

Diety
Twój organizm pilnie potrzebuje pomocy po bożonarodzeniowym i noworocznym folgowaniu apetytowi? Zrób detoks za pomocą wody kokosowej z miętą i pomarańczą. Moc wody kokosowej poznało już wiele gwiazd kina i muzyki, w tym Rihanna, Madonna czy Demi Moore. Napój ten pomoże wyleczyć kaca, złagodzić dolegliwości żołądkowe (biegunka, wymioty) i zapewni regulację metabolizmu oraz gospodarki wodnej. Dzięki niemu na pewno poczujesz się lepiej, a twój układ pokarmowy zacznie znów dobrze funkcjonować.
Koktajl białkowy domowej roboty

Jak zrobić koktajl białkowy domowej roboty?

Diety
Białko jest podstawowym elementem zdrowej diety. Koktajle wysokobiałkowe często są stosowane wśród osób regularnie ćwiczących w celu uzupełnienia ich potrzeb żywieniowych. Poniżej znajdziesz przepis jak w domu zrobić koktajl białkowy z samych naturalnych składników.
koktail proteinowy

Jak zrobić koktajl proteinowy?

Diety
Koktajle proteinowe są zwykle robione z owoców z dodatkiem białka serwatkowego. Są one używane do uzupełniania poziomu białka zwłaszcza dla kulturystów, oraz wegetarian. Mogą one znacznie przyspieszyć regenerację po wysiłku, wpłynąć na zwiększenie masy mięśniowej lub zastąpić posiłek. Poniżej znajdziesz instrukcje jak zrobić koktajl proteinowy w domu.
zdrowa i piękna kobieta

Co jeść, aby być piękną?

Diety
To co jemy ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie, zdrowie, ale również na to, jak wyglądamy. Ważne jest, aby w naszej diecie znalazły się produkty, które będą dostarczać nam potrzebnych witamin i minerałów. Prawidłowo dobrana dieta powinna być zróżnicowana i dostarczać nam wszystkiego po trochę. Co zatem jeść, by przyniosło nam to korzyści nie tylko zdrowotne, ale również odbiło się na plus na naszej urodzie? Odpowiedź poniżej.
złe odżywianie się

Jakie są skutki złego odżywiania?

Diety
Ludzkie ciało jest swego rodzaju maszyną i jak każda maszyna, potrzebuje ono paliwa, które będzie je napędzać. Ale nie każde paliwo jest dobre dla wszystkich maszyn. Każdy zawsze chce, aby jego maszyna jak najlepiej i najdłużej pracowała, dlatego oliwimy je, czyścimy, dbamy o nie i zapewniamy dobre paliwo. Dlaczego więc nie dostarczać naszemu organizmowi tylko tego dobrego paliwa, dzięki któremu będzie on dobrze pracował, a my będziemy zdrowi i w świetnej formie? Paliwem dla ludzkiego organizmu jest pożywienie. Aby nasze ciało i wszystkie jego elementy sprawnie działały nie wystarczy tylko tak po prostu zjeść cokolwiek, aby zaspokoić głód. Ważne, aby to pożywienie było zdrowe, czyli zawierało wszystkie potrzebne do prawidłowego funkcjonowania organizmu witaminy i minerały. Jeśli tego nie robimy, nasz organizm zaczyna protestować, a jego elementy nie działają tak jak powinny. Jednym słowem – złe nawyki żywieniowe prowadzą do problemów zdrowotnych. Niestety w dzisiejszym rozpędzonym świecie nie każdy ma czas, na regularne, zdrowe posiłki. Często łapiemy cokolwiek do jedzenia, aby tylko jak to się potocznie mówi 'wrzucić coś na żołądek'. Niestety to prowadzi do zaburzeń zdrowotnych. Zachęcam do lektury niniejszego artykułu, traktującego o tym problemie.
Dziecko je owsiankę

10 powodów dla których warto jeść owsiankę

Diety
Płatki owsiane są zdrowe - o tym wie większość z nas ale ile osób potrafi powiedzieć dlaczego? Jeśli jeszcze nie znasz powodów, dla których warto jeść owsiankę to zapoznaj się z poniższą listą.
picie wody

Co pić na diecie?

Kawa
Codziennie powinno się spożywać 8-12 szklanek wody. Ponieważ niewielu z nas udaje się pić cały dzień wyłącznie wodę, zastępujemy ją często innymi napojami (kawą, herbatą, wodą gazowaną, sokami). W takim przypadku reguła „8-12” nabiera głębszego znaczenia. Wodę możemy pić do woli, ponieważ nie dostarcza ona naszemu organizmowi kalorii. Co jednak z pozostałymi napojami? Badania dowodzą, że aż 21% dziennego spożycia kalorii pochodzi z napojów. Nie zdajemy sobie sprawy z tego, że to, co mamy w szklance, kieliszku, czy kubku może być główną przyczyną naszych problemów z nadwagą. Naukowcy twierdzą, że zdrowa dieta nie powinna opierać się na płynach jako głównych źródłach wartości odżywczych. Jedynym płynem, którego nasz organizm naprawdę potrzebuje jest woda. To ona jest niezbędna dla prawidłowego metabolizmu. Wszystkie napoje podzielono na 6 kategorii. Poniżej znajdziesz zalecenia dotyczące ich dziennego spożycia oraz ilości kalorii jakie dostarczają naszemu organizmowi.
Jedzenie jabłek

Dlaczego warto jeść jabłka?

Diety
Jabłka to owoce tak pospolite, że aż często niedoceniane. Zachwycamy się cytrusami, mango, ananasem i innymi egzotycznymi wynalazkami nie wiedząc nawet jak cenne dla naszego organizmu są dostępne przez cały rok w Polsce jabłka! Przeczytaj artykuł i dowiedz się dlaczego warto sięgnąć właśnie po te owoce!