pendrive z windows 7

Jak zrobić bootowalnego pendrive’a z Windows 7?

System Operacyjny Windows
Na początek uwaga, że instalowanie Windowsa z pena jest szybsze i pewniejsze, niż robienie tego standardową procedurą z płyty. Nie trzeba się martwić, że gdzieś jest ryska, że DVD – ROM jest za słaby na odczytanie płyty itp. Zmontowanie sobie takiego pena nie jest czasochłonnym zajęciem, przekonfigurowanie go w PowerShellu zajmie nam 5 minut, a później pozostaje już tylko skopiować pliki z płyty na pendrive’a. Ale od początku. Potrzebne będą, co oczywiste, płyta instalacyjna Windows 7 i odpowiednio pojemny pen, tak z 4 GB byłoby dobrze.
łączenie urządzeń przez bluetooth

Jak podłączyć telefon do komputera przez Bluetooth?

Urządzenia Peryferyjne
Bluetooth to technologia umożliwiająca połączenie ze sobą wielu urządzeń bez używania przewodów i kabli. Jeśli twój komputer posiada moduł Bluetooth, możesz podłączyć do niego praktycznie wszystko, co posiada taką samą funkcjonalność: skaner, drukarkę, a nawet modem. Jeśli twój telefon obsługuje Bluetooth możesz zsynchronizować go z komputerem, by móc przesyłać pomiędzy nimi pliki i mieć je zawsze pod ręką, nawet wówczas, gdy jesteś w trasie. Przeczytaj tę poradę, a dowiesz się jak podłączyć telefon do komputera, wykorzystując Bluetooth.
udostępnianie drukarki w Windows 7

Jak udostępnić drukarkę w Windows 7?

Sprzęt Sieciowy
Microsoft zaprojektował Windows 7 tak, aby udostępnienie w nim drukarki nie stanowiło żadnego problemu. Dzięki sieci domowej (HomeGroup) Windows 7 automatycznie rozpoznaje drukarkę i dodaje ją do listy wyboru.