Jak sprawdzić, o której godzinie był wyłączony komputer?

Wsparcie dla Komputerów Osobistych
Komputer jest obecnie niezbędnym narzędziem służącym do wykonywania pracy. Pozwala nam się także edukować, relaksować i komunikować z innymi ludźmi. To właśnie w nim gromadzone są i przetwarzane bardzo ważne informacje. Często zdarza się tak, że istnieje konieczność ustalenia, kiedy dokładnie został wyłączony bądź włączony komputer. Taka umiejętność okazuje się szczególnie przydatna, gdy do sprzętu mogą mieć dostęp inne - często niepożądane - osoby albo gdy trzeba skontrolować dziecko i określić, ile dokładnie czasu spędza przed komputerem. Jak zatem sprawdzić, o której godzinie został wyłączony komputer? Odpowiedź i wskazówki można znaleźć poniżej.
żywotność baterii

Jak przedłużyć żywotność baterii w laptopie?

Wsparcie dla Komputerów Osobistych

Wciąż nie istnieje "dożywotnia" bateria o nieograniczonej długości działania. Długie korzystanie z komputera powoduje rozładowywanie baterii, a nieodpowiednie jej używanie skraca jej żywotność. Właściwe obchodzenie się z komputerem pozwoli znacznie wydłużyć życie baterii. Oto kilka wskazówek, jak to zrobić.

Jak przenieść hasła w Firefox z XP do Windows 7?

Wsparcie dla Komputerów Osobistych
Poradnik dla tych, którzy szukają sposobu na przeniesienie haseł i danych w przeglądarce Firefox z Windows XP do Windows 7. Wbrew pozorom ta czynność wcale nie jest skomplikowana i nie wymaga od nas dużego wysiłku. Wystarczy uzbroić się w odrobinę cierpliwości i możecie być pewni, że uzyskacie zamierzone efekty. Poniżej znajdziecie filmik, który pomoże wam w rozwiązaniu tego problemu. W celu uniknięcia błędów warto przeanalizować każdy etap, zanim zabierzecie się do pracy.
uzależnienie od komputera

Jak uniknąć uzależnienia od komputera?

Wsparcie dla Komputerów Osobistych
Komputer towarzyszy nam w codziennym życiu. Jest narzędziem do pracy, rozrywki, komunikacji. Zajmuje znaczną część naszego czasu w domu i w pracy. Przy takim trybie użytkowania łatwo popaść w uzależnienie. Jak tego uniknąć? Dowiesz się czytając ten artykuł.
zegar Windows 7

Jak sprawdzić o której był wyłączony komputer?

Wsparcie dla Komputerów Osobistych
Artykuł przeznaczony jest w szczególności dla kobiet, które chcą poznać prawdę o której godzinie ich faceci kończą np. nocne granie na komputerze. W łatwy sposób można sprawdzić o której godzinie komputer został włączony lub wyłączony. Poniżej dowiesz się jak to zrobić.

Problem przy wpisywaniu małych literek ó, ż, ć, ź

Wsparcie dla Komputerów Osobistych
Często zdarza się, że mamy problem z wpisaniem małych literek: ó, ż, ć, ź. Pozostałe polskie litery wpisują się normalnie, zarówno duże i małe, w tym również Ó,Ż,Ć,Ź. Przyczyny tego mogą być różne, ale jest to proste do naprawienia. A więc:
zmiana rozdzielczości zdjęć

Jak szybko zmienić rozdzielczość zdjęć?

Wsparcie dla Komputerów Osobistych
Zdjęcia z cyfrówek mają nawet po kilka MB. I gdy chcemy wysłać kilkanaście lub kilkadziesiąt fotek pocztą, lub umieścić na stronie www, zachodzi problem. Aby go rozwiązać należy zmniejszyć wielkość plików. Jak to szybko zrobić?
kosz windows

Jak odzyskać usunięte pliki z komputera?

Wsparcie dla Komputerów Osobistych
Jeśli usunąłeś przypadkiem ważny plik i koniecznie musisz go odzyskać z powrotem, nie rozpaczaj. Zależnie od tego jak dawno został usunięty ten plik, może być nadal na komputerze. Wystarczy kilka prostych kroków.

Jak połączyć dwa komputery kablem sieciowym (Windows 7)?

Komputery Osobiste (PC)
Poradnik przedstawia jak krok po kroku połączyć dwa komputery z zainstalowanym systemem operacyjnym Windows 7 za pomocą kabla sieciowego - tak zwanej skrętki.