projekt łazienki paradyż

Darmowe programy do projektowania łazienek·

Oprogramowanie Freeware i Shareware
Urządzasz łazienkę? Nie musisz już skrzętnie rozrysowywać jej układu na kartce papieru. Wystarczy pobrać program do projektowania łazienek, a w kilkanaście minut rozplanujesz rodzaj i ułożenie płytek, umiejscowienie elementów ceramiki sanitarnej i typ armatury łazienkowej. Listę darmowych aplikacji, które ci w tym pomogą znajdziesz poniżej.
AQQ

Jak korzystać z AQQ?

Akuku
Obecnie istnieje wiele rodzajów komunikatorów internetowych. Komunikator AQQ jest alternatywną dla popularnego Gadu-Gadu. Za jego pomocą można rozmawiać ze znajomymi, wymieniać się plikami czy prowadzić wideokonferencje. Niestety dużo osób nie wie jak się tym komunikatorem posługiwać, chociaż program dostępny jest w polskiej wersji językowej. W cyklu dobre i darmowe programy komputerowe - dziś o komunikatorze internetowym AQQ .
AllPlayer

Jak korzystać z AllPlayer?

Oprogramowanie Freeware i Shareware
Dobry program do odtwarzania multimediów jest niezbędnikiem w „wyposażeniu” każdego komputera. Pomaga on w odtwarzaniu filmów w różnych formatach, ale także służy do odtwarzania muzyki. Nie wiesz na jaki odtwarzacz się zdecydować? W cyklu dobre i darmowe programy komputerowe - dziś o AllPlayer.
płyta DVD

Jak zrobić obraz płyty (ISO)?

Komputery Osobiste (PC)
Obraz płyty (ISO) może być tworzony z płyt CD, DVD lub grupy plików znajdujących się na twardym dysku. ISO zachowuje oryginalną strukturę plików podczas ich kompresji i pozwala zaoszczędzić miejsce na dysku. Żeby utworzyć obraz płyty niezbędny jest odpowiedni program, który posiada funkcję tworzenia plików ISO. Takim programem jest np. MagicISO, UltraISO, Power ISO, a nawet popularny program do nagrywania płyt Nero (wersja 8 lub 9).

Odzyskanie hasła z nasza-klasa.pl

Nasza-Klasa
Jak w łatwy sposób można odzyskać hasło z serwisu nasza-klasa.pl zarówno u siebie jak i u znajomego z dowolnej przeglądarki (np: Firefox, Internet Explorer , Opera czy Google Chrome) :-)

Modyfikacja wyglądu Windows XP

Oprogramowanie Freeware i Shareware
System, z którego korzystasz nie zawsze musi wyglądać tradycyjnie. Jeśli już Ci się opatrzył możesz go wymienić. Przedstawiam tutaj kilka programów/nakładek, które oferują modyfikację wyglądu np. zmianę tła pulpitu, zamianę ikon, kolorystykę, menu...
gmail

Gmail. Powiadomienie o nowej przesyłce.

Programy pocztowe
Użytkownik Gmaila może być powiadamiany o nadejściu nowej poczty. Program Gmail Notifier wyświetli na pulpicie okno z komunikatem nawet wtedy gdy nie będziesz miał otwartej strony Google.
programy do nauki matematyki

Darmowe programy do nauki matematyki

Oprogramowanie Freeware i Shareware
Matematyka jest zmorą niejednego ucznia. Kiedyś stresująca i niezrozumiała, dziś może być nauczana na wiele ciekawych sposobów. Doskonałym narzędziem wspomagającym naukę matematyki są programy komputerowe. Interakcja z uczniem pozwala utrwalić, a czasem nawet od podstaw zrozumieć dane zagadnienie. Program komputerowy stanowi ponadto ciekawą alternatywę dla tradycyjnych podręczników. Poniżej przedstawiam listę darmowych programów do nauki matematyki. Trzy ostatnie pozycje to wersje demo.
programy do fakturowania

Darmowe programy do fakturowania

Oprogramowanie Freeware i Shareware
Każdy przedsiębiorca działający w sektorze handlowo-usługowym potrzebuje narzędzia, które umożliwi mu proste, zautomatyzowane wystawianie faktur VAT. Jeśli twoja firma należy do MŚP, nie musisz wydawać majątku na specjalistyczne oprogramowanie komercyjne. W zupełności powinny wystarczyć ci darmowe programy do fakturowania, których listę i krótki opis przedstawiam poniżej.
nawigacja

Darmowe programy do nawigacji

Oprogramowanie Freeware i Shareware
Poniżej przedstawiam listę darmowych programów do nawigacji przeznaczonych dla użytkowników telefonów komórkowych. Zapoznaj się z ich krótkim opisem i wybierz program, który będzie dla ciebie najlepszy.