avast

Jak zaktualizować avast?

Diagnostyka i Usuwanie Błędów
Avast! Free Antivirus to jeden z najbardziej popularnych darmowych programów antywirusowych. Jednak żeby w pełni mógł chronić twój komputer, konieczne jest regularne aktualizowanie bazy wirusów i samego programu. Zazwyczaj jest to proces automatyczny. Zdarza się jednak tak, że aktualizację taką będziemy musieli przeprowadzić ręcznie. Czasami może się to okazać niemożliwe. Rozwiązaniem tego problemu jest odinstalowanie avasta i zainstalowanie jego nowszej wersji ręcznie. Okazuje się jednak, że nie jest takie oczywiste jak mogłoby się wydawać. Jeśli i ty masz z tym problemy, przeczytaj poradę poniżej. Dowiesz się z niej jak zaktualizować program i bazę wirusów w sposób standardowy oraz co zrobić, jeśli sposób ten zawiedzie.
avast

Jak odinstalować avast?

Diagnostyka i Usuwanie Błędów
Avast! Free Antivirus to bardzo popularny i całkowicie darmowy program antywirusowy. Zdarzają się jednak sytuacje, w których potrzebujemy odinstalować go (np. żeby ręcznie zainstalować nowszą wersję programu lub zamienić go na inny, lepszy). Schody zaczynają się wówczas, gdy okazuje się, że program nie ma deinstalatora, nie można go również usunąć z poziomu Panelu sterowania. Co wtedy robić? Dowiesz się poniżej.
Kaspersky Anti-Virus

Jak korzystać z Kaspersky Anti-Virus?

Oprogramowanie Antywirusowe
W dzisiejszych czasach komputer z oprogramowaniem antywirusowym to podstawa. Kaspersky Anti-Virus to jeden z najlepszych programów antywirusowych oferowanych aktualnie na rynku. Program posiada wiele funkcji, które pomogą zabezpieczyć nasz komputer przed wirusami czyhającymi na nas w Internecie, jak i tymi, które można „złapać” nieoczekiwanie z pendrive’a Twojego znajomego. Czytając ten artykuł dowiesz się jak korzystać z tego niezawodnego programu.
wirus komputerowy

Darmowe programy antywirusowe

Oprogramowanie Freeware i Shareware
Bezpieczeństwo komputera podłączonego do sieci zawsze powinno stanowić kwestię zasadniczą. Każdy użytkownik musi zadbać o zainstalowanie na swoim komputerze dobrego programu antywirusowego z najbardziej aktualną bazą sygnatur wirusów. Dobry nie oznacza jednak drogi. W sieci dostępnych jest wiele darmowych programów antywirusowych, które doskonale sprawdzają się w przypadku użytkowników korzystających z komputerów w celach niekomercyjnych. Poniżej przedstawiam listę najpopularniejszych programów:
przyspieszenie komputera

Jak przyspieszyć komputer za darmo?

Oprogramowanie Freeware i Shareware
Czy jesteś zmęczony swoim powolnym komputerem? Jeżeli szukasz sposobu rozwiązywania problemów z wolnym komputerem w kilka minut i za darmo, to właśnie go znalazłeś! Przeglądanie stron internetowych oraz zwykła praca przy komputerze może spowodować, że zacznie on działać wolniej w czasie krótszym niż jeden miesiąc. I wtedy zaczynamy się zastanawiać, jak przyspieszyć komputer? Poniżej znajdziesz kilka wskazówek by twój komputer zaczął działać szybko. I to za darmo!!!
AVG

Jak korzystać z AVG Anti-Virus?

Oprogramowanie Antywirusowe
Dobry program antywirusowy to podstawa. Chroni on nasz komputer przed infekcjami i utratą danych. W dobie Internetu to jednak za mało. Potrzeba wiele zaawansowanych opcji, które nadążą za oczekiwaniami użytkowników. W cyklu dobre i darmowe programy komputerowe - dziś o programie antywirusowym AVG Anti-Virus.