Windows XP - tapeta

Triki w Windows XP – sztuczki w Paincie, notatniku i grach·

Oprogramowanie Graficzne
Myślisz, że znasz swój system operacyjny na wskroś? Sądzisz, że Windows XP jest nudny? Uważaj, bo za chwilę możesz się nieźle zaskoczyć. Przeczytaj tę poradę, a poznasz triki w grach Windows, tajny dziennik notatnika i sztuczki w Paincie. Przetestuj moje odkrycia i podziel się tym, co sam znalazłeś. Windows XP zdemaskowany!
Nagrywanie gier na Xbox 360

Jak nagrać grę na Xbox 360?

Gry Komputerowe

Nagrywanie gier na Xbox nie jest sprawą trudną jednak wielu użytkowników ma problemy z robieniem kopii zapasowych swoich gier. Przedstawiam wskazówki, które pomogą tworzyć kopie zapasowe ulubionych gier za pomocą programu ImgBurn.

uzależnienie od komputera

Jak odzwyczaić się od komputera?

Gry Komputerowe
Komputer jest tym cudownym urządzeniem, dzięki któremu możemy załatwić wiele spraw, urządzeniem, które w wielu sytuacjach ratuje nam życie – dosłownie i w przenośni. Jednak problem pojawia się wówczas, gdy używamy go w nadmiarze i zaczyna przejmować nad nami kontrolę. Zamiast zrobić coś pożytecznego, oddać się obowiązkom, często marnujemy swój cenny czas siedząc przy komputerze. Jeszcze gorzej, gdy komputer ma połączenie z Internetem, wtedy grozi to prawdziwym uzależnieniem. Jak tego uniknąć?
The Sims 2

Jak zainstalować dodatki do "The Sims 2"?

Gry Komputerowe
Czy kiedykolwiek grałeś w „The Sims 2” i to po pewnym czasie znudziły ci się wszystkie ubrania i meble? Masz jednak szczęście ponieważ „The Sims 2” to gra, w której ty kierujesz biegiem zdarzeń, a życie Twojego Sima możesz stale wzbogacać o coraz to nowsze dodatki dostępne na rynku. Możesz wyposażyć go w nowe ubrania, fryzury, meble, samochody, domy i dzielnice, czerpiąc tym samym większą przyjemność z gry. Poniżej znajdziesz wskazówki jak zainstalować dodatki do tej gry.