Naprawa Samochodu
- Dodatki do Samochodu
- Paliwa
- Samochody, Ciężarówki i Inne Pojazdy
- Pasjonaci Motoryzacji
- Zakup Samochodu
- Sprzedaż Samochodu
- Utrzymanie Samochodu
- Jazda i Bezpieczeństwo
- Ubezpieczenia Samochodowe
- Systemy Operacyjne
- Oprogramowanie Komputerowe
- Sieci Komputerowe
- Rozwiązywanie Problemów
- Sprzęt Komputerowy
- W Sieci
- Przeglądarki Internetowe
- E-Biznes
- Popularne Strony WWW
- Bezpieczeństwo w Internecie
- Komunikatory Internetowe
- Tworzenie i Rozwój Stron WWW
- Wyszukiwarki Internetowe
- Łącza Internetowe
- Aparaty Fotograficzne i Kamery
- Telefony Komórkowe, Smartphony, Tablety i Akcesoria
- Telefony stacjonarne
- Telewizory
- Domowy Sprzęt Audio
- Przenośne Audio
- Car Audio i Elektronika
MechanicyDiagnostyka samochodowaHamulceSystemy chłodzenia silnikaPrzebite oponyKaroserieNaprawy pokolizyjneSamodzielna naprawa samochoduUkład wydechowy samochoduInne naprawyWymiana zużytych opon
Pokaż wszystkie 
Jak ustawić zbieżność kół w samochodzie?
Bieżące Utrzymanie SamochoduGdy prowadzimy samochód, na komfort jazdy znacząco wpływa to jak reaguje on na ruchy kierownicą. Jeżeli układ kierowniczy jest sprawny i nie ma luzów, a zbieżność i geometria kół są poprawnie ustawione, to samochód będzie się prowadzić dobrze. W przeciwnym razie komfort jazdy będzie znacznie mniejszy, a w krytycznym przypadku zagrożone może być nasze bezpieczeństwo. Geometrię kół można ustawić w wyspecjalizowanym warsztacie , w którym mechanik przy użyciu laserów, hamowni i innych urządzeń zrobi to za odpowiednie pieniądze, często niemałe. Całej geometrii kół sami raczej nie zrobimy, ale zbieżność kół jesteśmy w stanie ustawić w warunkach domowych bez większych problemów.

Jak sprawdzić układ ładowania w samochodzie?
Samodzielna naprawa samochoduW każdym samochodzie oprócz układów mechanicznych, działają ciągle układy elektryczne, w skład których wchodzą przewody, oświetlenie, przekaźniki, sterowniki i wiele innych rzeczy. Integralną częścią elektryki w samochodzie jest układ ładowania. Każdy samochód jest wyposażony w akumulator energii elektrycznej, który umożliwia uruchomienie pojazdu i kontynuowanie jazdy w trybie ciągłym. W zależności od tego, ile odbiorników prądu jest włączonych, zapotrzebowanie na energię elektryczną jest różne. Sam akumulator jest zbyt małym magazynem energii aby sprostać zapotrzebowaniu na prąd w czasie ciągłej jazdy, dlatego musi być stale doładowywany. Ładowanie akumulatora jest realizowane przez alternator – urządzenie, które produkuje prąd stały.