Jak się ubierać w ciąży, aby wyglądać smukło?

Ciążowa odzież
Istnieje pewna grupa kobiet, które zachowują piękną sylwetkę przez całą ciążę, jednak w większości przypadków rzeczywistość wygląda zupełnie inaczej. Oprócz brzuszka rosną również inne części ciała. Biodra się rozchodzą, piersi stają się większe, nogi i ręce puchną a nawet i stopy się nieco wydłużają. Dlatego właśnie część kobiet w ciąży najchętniej ubrałaby na siebie wór ziemniaków i nie wychodziła z domu, jednak absolutnie nie należy tego robić! Poniżej przedstawiam kilka trików, dzięki którym będziesz wyglądać smukło i pięknie.

Jak się modnie ubierać w ciąży?

Ciążowa odzież
Ciąża to ekscytujący czas. Nie tylko ty i twój partner przygotowujecie się do najbardziej wymagającej i satysfakcjonującej pracy na całe życie - rodzicielstwa, ale również macie nowy pretekst, aby wybrać się na zakupy nie tylko dla dziecka, ale również dla ciebie. W ciągu ostatnich kilku dekad ubrania ciążowe przebyły długą drogę - od bezkształtnych szlafroków do atrakcyjnej, modnej odzieży w przystępnych cenach. Poświęć trochę czasu na znalezienie ubrań w których będziesz czuła się pięknie i kobieco - dobrze to zrobi zarówno dla ciebie, twojego dziecka jak i związku.
Odzież ciążowa

Jak kupować odzież ciążową?

Odzież ciążowa
Ciąża jest wspaniałym okresem, dla jednych kobiet nieco cięższym niż dla innych, jednak zawsze wspaniałym. Kobieta obserwuje zmiany zachodzące w swoim ciele i z niecierpliwością oczekuje przyjścia na świat swojego dziecka. Stajemy się coraz większe i większe, aż w końcu okazuje się, że nasza dotychczasowa garderoba nijak nie chce się już na nas zmieścić i czas wybrać się na zakupy.
zakupy w second-handzie

Jak kupować w second-handach?

Ciążowa odzież
Prawie połowa Polaków kupuje odzież używaną, a mimo to nadal wiele z nas jest uprzedzonych do takich zakupów. Second-handy cierpią z powodu już dawno utrwalonych stereotypów. A może wybierzesz się, by sprawdzić i przekonać się, że nie jest tak źle?