modny płaszcz

Jak ozdobić płaszcz motywem oczu?

Krawiectwo i Przerabianie Ubrań
Motyw oka pojawia się na coraz większej ilości ubrań oraz dodatków. Widać to przede wszystkim na pokazach mody, ulicach Londynu, Paryża czy Nowego Jorku, ale także i w naszych rodzimych miastach. Jeśli i ty chcesz być tej wiosny trendy, nie musisz kupować nowego ubrania, wystarczy przerobić to, które wisi w szafie. Płaszcz z motywem oczu na plecach sprawi, że twoje wiosenne stylizacje będą modne, a jednocześnie nie uderzą cię po kieszeni.
modne płaszcze jesień zima 2013

Trendy jesień zima 2013 – płaszcze i kurtki·

Trendy w modzie
Dobrze dopasowany płaszcz lub kurtka stanowi kluczową rolę w uzyskaniu zrównoważonej sylwetki i dodaje stylizacji klasy. Jesienią i zimą staje się on najważniejszą częścią naszej garderoby. Jeśli chcesz pozostać modna także w tym sezonie, zapoznaj się z najważniejszymi trendami na jesień i zimę 2013 w kategorii płaszcze oraz kurtki. Jak się za chwilę przekonasz, propozycji jest bardzo wiele.
Czapka z koszulki

Jak zrobić czapkę z t-shirta?

Okrycia wierzchnie
Przyszły chłodniejsze dni i należy się do nich odpowiednio przygotować. Obowiązkowo rękawiczki na dłonie, szale na szyje i czapki na głowę. Zacznij od tych najcieńszych, aby powoli, im temperatury stają się niższe przechodzić do coraz cieplejszych. Zacznijmy więc od przygotowania się na chłodną jesień i zróbmy sobie czapeczkę z koszulki. Tak, jest to możliwe. Tylko zobacz.
Żółta sukienka

Jakie są trendy w modzie 2008?

Okrycia wierzchnie
Jak się ubrać na wiosnę? Nowe trendy w modzie przynoszą nadzieję na niezwykle wyraźną, dynamiczną, wyzwalającą i miejscami szokującą odmianę. Wiosna i lato tego roku pełne będą nowości oraz sugestywnych, jaskrawych kolorów. Ponownie modne będą również szalone wzory i grafika. Najnowsze trendy pozwolą każdej kobiecie rozkwitnąć na nowo, ponownie przeżyć wiosnę swego życia! Niezwykle modne będą w tym czasie kolory lotne, pogodne, ale nie krzykliwe. Słodkie i delikatne tonacje łagodnie kontrastują z neonowymi ale gustownymi barwami.
sylwetka jabłko

Jak dobrać ubrania do sylwetki jabłka?

Okrycia wierzchnie
Kobiety o sylwetce jabłka mają słabo zarysowaną linię talii. Może się wydawać, że dobranie odpowiednich ubrań do tego typu figury jest trudne. Przeczytaj poniższy artykuł, a przekonasz się, co nosić, żeby ukryć defekty figury i wyglądać bosko!
sylwetka gruszka

Jak dobrać ubrania do sylwetki gruszki?

Specjalne okazje
Każdy typ sylwetki ma podstawowe zasady, których należy przestrzegać przy doborze ubrań. Chcesz ubrać się tak, by podkreślić swoje wdzięki i zatuszować wady? Na co czekasz! Przeczytaj poniższy artykuł, a dowiesz się w czym najlepiej wygląda kobieta-gruszka.
modny płaszcz zimowy

Jak wybrać modny płaszcz zimowy?

Okrycia wierzchnie
Kobiety lubią ciepłą i wygodną odzież. Jednakże ich ubrania muszą być także modne. Również dopasowanie stroju do figury jest bardzo ważne. Mając to wszystko na uwadze, spróbujmy wybrać odpowiedni dla siebie płaszcz zimowy. Poniżej znajdziesz wskazówki, jak to zrobić.
płaszcz zimowy

Jak dobrać płaszcz do figury?

Okrycia wierzchnie
Temperatura zaczyna spadać, czas więc zacząć myśleć o zakupie nowego płaszcza na sezon zimowy. Chociaż na rynku dostępnych jest wiele ładnych i stylowych zimowych płaszczy, nie w każdym będziesz dobrze wyglądać. Dobierając płaszcz do figury możesz podkreślić swoje pozytywne cechy i zminimalizować negatywne. Dzięki temu będziesz wyglądać ponętnie, nawet jeśli na dworze będzie panować mróz.
kamizelka z futerkiem

Jak przerobić kamizelkę – kamizelka z futerkiem?

Okrycia wierzchnie
Stara kamizelka jak nowa. A do tego super modna. Wszystko czego potrzebujesz to puchowe boa, igła z nitką i chwila czasu. Po co kupować, skoro można zrobić. Taniej i nierzadko ładniej, bo tak jak chcesz, w takim kolorze jaki chcesz. Okazuje się, że to super easy.