Jak schudnąć na twarzy

Sposoby, żeby schudnąć na twarzy

Odchudzanie
Nawet osobom o idealnych wymiarach i szczupłej sylwetce zdarza się mieć kompleksy z powodu podwójnego podbródka lub pełnych policzków. Nadmiar tłuszczu w tych miejscach może odkładać się z kilku powodów. Jest to nie tylko ogólna nadwaga, ale również czynniki takie jak odkładanie się nadmiaru wody w organizmie, problemy z tarczycą, wiek lub predyspozycje genetyczne. Na szczęście, żeby schudnąć na twarzy nie trzeba od razu poddawać się operacji plastycznej. Istnieje kilka naturalnych metod, które podniosą twoją satysfakcję ze swojego wyglądu. Oto one:
makijaż dla dojrzałej

Makijaż, który odmładza - jak go zrobić?

Makijaż
Zbyt wyrazisty i nieumiejętnie wykonany makijaż może dodać Ci lat. Jeśli więc chcesz wyglądać młodziej i promienniej, poznaj kilka prostych sztuczek i spróbuj stosować je na co dzień. Subtelny makijaż jest szczególnie mile widziany wiosną oraz latem. Dlatego jeśli do tej pory malowałaś się dość mocno, to doskonały moment, by zmienić nawyki.
cera dojrzała

Jak pokonać zmarszczki?

Zmarszczki
Czy tego chcemy, czy też nie, nasza skóra starzeje się z dnia na dzień. Prędzej czy później na naszej twarzy zauważymy pierwsze zmarszczki. Jeśli się pojawiły, to już nie znikną, ale mogą stać się mniej widoczne. Co zrobić, by nie spędzały nam one snu z powiek? Najważniejsze są trzy zasady, o których przeczytasz poniżej. Warto wprowadzić je w życie jak najszybciej.
zmarszczki mimiczne

Jak walczyć ze zmarszczkami mimicznymi?

Cera dojrzała
Kurczenie mięśni twarzy w zależności od nastroju - wyra­żające takie uczucia jak: radość, smutek, zdziwienie, gniew ­nazywamy mimiką. Powtarzanie pewnych grymasów z cza­sem przechodzić może w nawyk i przyczynia się do powsta­wania trwałych zmarszczek mimicznych. Mogą one występo­wać niezależnie od wieku, nawet u młodych osób, w miarę zmniejszania się elastyczności skóry. Nie zawsze są pożąda­ne i nie każdemu dodają uroku. Jak z nimi walczyć, przeczytaj poniżej.
młodszy wygląd

Jak wyglądać młodziej?

Cera dojrzała
Karol Dickens powiedział kiedyś: "Nic tak nie upiększa i nie odmładza, jak wesołość i zadowolenie." Niewątpliwie miał rację. Jest jednak jeszcze parę rzeczy, o które możesz zadbać, żeby wyglądać młodziej. W tym artykule opiszę jak osiągnąć taki efekt za jednym muśnięciem maskary i pędzla.
Zdjęcie w zdjęciu

Jak wyglądać młodo?·

Cera dojrzała
Jeśli miewasz dni kiedy patrzysz w lustro i czujesz, że chciałabyś coś zmienić w swoim wyglądzie i chciałabyś nabrać świeżości, przeczytaj poniższe wskazówki dotyczące tego jak wyglądać młodo.
odmładzający makijaż

Jak zrobić odmładzający makijaż? Cz.I

Makijaż
Szukasz sposobu na to, żeby wyglądać młodziej? Wypróbuj przygotowany przez profesjonalistów makijaż odmładzający. W tym artykule dowiesz się krok po kroku co robić, a czego unikać, żeby odmłodzić swój wygląd. Wystarczy kilka sprytnych trików w makijażu, by otrzymać zdumiewający efekt. Dowody prezentujemy na zdjęciach poniżej.
odmładzający makijaż

Jak zrobić odmładzający makijaż? Cz.II·

Makijaż
Spoglądając w lustro widzisz na twarzy ślady upływającego czasu? Zastanawiasz się, czy jest łatwy sposób na odmłodzenie swojego wyglądu, który nie wymaga drogich zabiegów kosmetycznych lub chirurgicznych? Wypróbuj odmładzający makijaż twarzy, który opisuję w tej i poprzedniej części artykułu. Efekt gwarantowany.
Młody wygląd

11 sposobów na młody wygląd·

Zabiegi na twarz
W dzisiejszych czasach przykłada się szczególną uwagę do wyglądu. Młodszy wygląd dodaje nam pewności siebie, poprawia nastrój i samopoczucie. „Jak cię widzą tak cię piszą” - chyba każdy miał do czynienia z tym powiedzeniem. Wygląd naszej twarzy często decyduje o tym jak postrzegają nas inni. Operacje plastyczne są obecnie najprostszym sposobem na podbudowanie swojego ego, jednak są kosztowne i niebezpieczne. Jeśli chcesz się nieco odmłodzić zapomnij o skalpelu i skorzystaj z naszych porad.
Skóra po 40 roku życia

Jak dbać o skórę po 40-tym roku życia?

Anti-Aging
Po 40-tym roku życia większość z nas zauważa znaczącą zmianę w swoim wyglądzie. Pojawiają się kolejne zmarszczki a skóra jest matowa, ziemista, pozbawiona blasku... Czy w tym wieku można jeszcze jakoś hamować proces starzenia się skóry? Jak dbać o cerę dojrzałą? Przeczytaj artykuł!