Jak pielęgnować dready?

Warkoczyki i Dready
Dready to nie fryzura dla leniwych. By estetycznie wyglądały, wymagają odpowiedniej pielęgnacji i poświęcenia ze strony ich właściciela. Poniżej przedstawiamy, jak w prawidłowy sposób dbać o dready, by dobrze się prezentowały.

Jak samemu zrobić kłosa?

Koki i upięcia
Kłosy podobnie jak inne rodzaje warkoczyków są bardzo modne. Proste i szybkie w wykonaniu są idealną fryzurą zarówno na co dzień jak i na wieczorne wyjścia.

Jak zrobić kucyka z warkoczem dobieranym?·

Fryzury
Ta fryzura najlepiej wygląda na gęstych i grubych włosach. Jeśli takich nie masz, to możesz dopiąć do kucyka specjalną treskę. Do wykonania warkocza dobieranego będziesz potrzebować kogoś do pomocy. Jeśli chcesz sama go zrobić, wówczas najlepiej zrobić go na kucyku z boku głowy.
robienie dredów

Jak zrobić dredy?

Warkoczyki i Dready
Dredy, dredloki to bardzo fajny styl uczesania, jednak nie dla każdego. Jeżeli zwykle masz proste uczesanie i chcesz coś zmienić poniżej znajdziesz kilka wskazówek jak zrobić dredy. Pamiętaj jednak, że zanim będą naprawdę dobrze wyglądać może minąć kilka miesięcy lub nawet lat, ale warto czekać.
warkocz francuski

Jak zrobić warkocz francuski?

Warkoczyki i Dready
Warkocz francuski jest bardzo uniwersalny i dodaje kobiecego wdzięku. Lubią go wszyscy. Modelki, bizneswoman i zwykłe dziewczyny. Robi się go szybko jednak umiejętność ta wymaga pewnej wprawy. Zobacz jak zrobić taki warkocz.
warkoczyki

Jak zrobić i pielęgnować warkoczyki?

Warkoczyki i Dready
Warkoczyki to świetna i oryginalnie wyglądająca fryzura. Prawie każdy może zrobić sobie warkoczyki. Jeżeli chcesz dowiedzieć się o nich czegoś więcej przeczytaj poniższą instrukcję.
warkocz

Jak zrobić warkocz?

Warkoczyki i Dready
Podobają Ci się zmyślne fryzury koleżanek, ale Ty nie potrafisz zapleść nawet zwykłego warkocza? Nie martw się. Wszystkiego da się nauczyć. Przyjrzyj się poniższej instrukcji, krok po kroku i ćwicz. Najpierw najlepiej na czyichś włosach lub na sznureczkach. Potem, gdy już załapiesz o co chodzi ćwicz na własnych włosach. Życzę udanego plecenia i fantastycznych fryzur.
Warkocz z 4 pasm

Jak zrobić warkocz z 4 pasm?

Warkoczyki i Dready
Zrobienie warkocza z czterech pasemek jest o wiele trudniejsze niż zrobienie normalnego warkocza. Aby zrobić francuza z 4 pasm należy wcześniej poćwiczyć na sznurkach.
dredy

Jak pielęgnować dredy?

Warkoczyki i Dready
Dredy są popularne szczególnie wśród młodzieży. Wyglądają naprawdę efektownie, lecz kryje się za tym sporo wysiłku włożonego w odpowiednią pielęgnację. Dredy bowiem wbrew pozorom wymagają więcej uwagi niż normalne włosy. Jeśli nie wiesz jak pielęgnować dredy- ten artykuł jest dla Ciebie! Poniżej znajdziesz kilka cennych wskazówek w jaki sposób pielęgnować tę niebywałą fryzurę.
warkocz francuski

Jak zapleść francuza?

Warkoczyki i Dready
Zrobienie francuza na głowie wbrew pozorom wcale nie jest takie trudne. Poćwicz trochę, a przekonasz się, że już w krótkim czasie dojdziesz do perfekcji. Najłatwiej nauczyć się i ćwiczyć na kimś, kto ma długie włosy. Będziesz widzieć co robisz i gdzie popełniasz błędy, a tym samym będziesz mogła je naprawić. Jeśli opanujesz tę sztukę, będziesz mogła zapleść francuza na swoich włosach.