Jak pielęgnować dready?

Warkoczyki i Dready
Dready to nie fryzura dla leniwych. By estetycznie wyglądały, wymagają odpowiedniej pielęgnacji i poświęcenia ze strony ich właściciela. Poniżej przedstawiamy, jak w prawidłowy sposób dbać o dready, by dobrze się prezentowały.

Jak samemu zrobić kłosa?

Koki i upięcia
Kłosy podobnie jak inne rodzaje warkoczyków są bardzo modne. Proste i szybkie w wykonaniu są idealną fryzurą zarówno na co dzień jak i na wieczorne wyjścia.

Jak zrobić kucyka z warkoczem dobieranym?·

Fryzury
Ta fryzura najlepiej wygląda na gęstych i grubych włosach. Jeśli takich nie masz, to możesz dopiąć do kucyka specjalną treskę. Do wykonania warkocza dobieranego będziesz potrzebować kogoś do pomocy. Jeśli chcesz sama go zrobić, wówczas najlepiej zrobić go na kucyku z boku głowy.

Jak zrobić dredy syntetyczne?·

Inne projekty i wyroby
Wybierasz się na imprezę tematyczną? Chcesz odmienić swój wygląd i zaskoczyć innych? Chcesz przekonać się jak by to było być cybergotem? A może już należysz do cybergotów i po prostu chcesz dodać coś nowego do swojej wyjątkowej fryzury? Na pewno warto, byś spróbował wykonać własnoręcznie dredy syntetyczne. Zrobisz je w domu przy użyciu zwykłej prostownicy, a koszt wykonania takich dredów jest o wiele mniejszy, niż koszt zakupu gotowych.
dredy

Jak pielęgnować dredy?

Warkoczyki i Dready
Dredy są popularne szczególnie wśród młodzieży. Wyglądają naprawdę efektownie, lecz kryje się za tym sporo wysiłku włożonego w odpowiednią pielęgnację. Dredy bowiem wbrew pozorom wymagają więcej uwagi niż normalne włosy. Jeśli nie wiesz jak pielęgnować dredy- ten artykuł jest dla Ciebie! Poniżej znajdziesz kilka cennych wskazówek w jaki sposób pielęgnować tę niebywałą fryzurę.
Warkocz z 4 pasm

Jak zrobić warkocz z 4 pasm?

Warkoczyki i Dready
Zrobienie warkocza z czterech pasemek jest o wiele trudniejsze niż zrobienie normalnego warkocza. Aby zrobić francuza z 4 pasm należy wcześniej poćwiczyć na sznurkach.
warkocz francuski

Jak zrobić warkocz francuski?

Warkoczyki i Dready
Warkocz francuski jest bardzo uniwersalny i dodaje kobiecego wdzięku. Lubią go wszyscy. Modelki, bizneswoman i zwykłe dziewczyny. Robi się go szybko jednak umiejętność ta wymaga pewnej wprawy. Zobacz jak zrobić taki warkocz.
dredy, dready, mycie, szampon

Jak ułatwić mycie dredów?

Warkoczyki i Dready
Sposób na łatwe umycie dredów przyda się szczególnie początkującym dredziarzom. W końcu nie chcemy, żeby postrzegano nas jako `brudasów`. Nie jest to trudne, wystarczy dosłownie chwila, by mieć spokój na dłuższy czas. Wszystko zależy od długości dredów, ale zazwyczaj nie ma w tym nic skomplikowanego. Dredów nie trzeba myć tak często, ponieważ słabiej się przetłuszczają. Poniżej znajdziecie praktyczne wskazówki, które wam w tym pomogą.
robienie dredów

Jak zrobić dredy?

Warkoczyki i Dready
Dredy, dredloki to bardzo fajny styl uczesania, jednak nie dla każdego. Jeżeli zwykle masz proste uczesanie i chcesz coś zmienić poniżej znajdziesz kilka wskazówek jak zrobić dredy. Pamiętaj jednak, że zanim będą naprawdę dobrze wyglądać może minąć kilka miesięcy lub nawet lat, ale warto czekać.
warkoczyki

Jak zrobić i pielęgnować warkoczyki?

Warkoczyki i Dready
Warkoczyki to świetna i oryginalnie wyglądająca fryzura. Prawie każdy może zrobić sobie warkoczyki. Jeżeli chcesz dowiedzieć się o nich czegoś więcej przeczytaj poniższą instrukcję.