Długie włosy

Jak przyspieszyć wzrost włosów?

Przedłużanie i zagęszczanie włosów
Marzenie każdej włosomaniaczki to długie i piękne włosy. Włosy rosną średnio około 1-1,5 cm na miesiąc. Można przyspieszyć ich porost stosując kilka metod, które nie wymagają zbyt wiele zaangażowania. Oto kilka z nich:

Jak wykonać zabieg odżywczy dla włosów po przedłużaniu?

Przedłużanie i zagęszczanie włosów
Jeśli właśnie zdjęłaś przedłużane pasma, zapewne Twoje włosy są suche, połamane i zniszczone. Fryzjerka Kliniki Handsome Men proponuje nawilżający zabieg regeneracji włosów, który odżywi je i sprawi, że staną się lśniące. Po prostu zdrowe.
puszyste włosy

Jak dodać włosom objętości?

Przedłużanie i zagęszczanie włosów
Metoda dla osób posiadających długie i półdługie włosy. Dzięki tej poradzie dowiesz się, jak nadać objętości przyklapniętym, cienkim czy rzadkim włosom. Chwila przed lustrem, a efekt na cały dzień. Olśnij wszystkich.
przedłużane włosy

Jak sprawić, aby przedłużane włosy wyglądały naturalnie?

Przedłużanie i zagęszczanie włosów
Jeśli masz włosy cienkie i rzadkie lub jeśli marzysz o długich włosach, możesz rozważyć ich zagęszczenie lub przedłużenie. Włosy przedłużane będą wyglądać naturalnie jeśli zostaną idealnie dobrane do twoich włosów, podcięte i wystylizowane. Jeśli planujesz przedłużanie włosów zapoznaj się wcześniej z poniższymi wskazówkami, aby twoje włosy wyglądały pięknie i naturalnie.
przedłużanie włosów

Jak spać z przedłużanymi włosami?

Przedłużanie i zagęszczanie włosów

Przedłużanie włosów jest wspaniałą metodą nie tylko na dodanie długości swoim naturalnym włosom ale również na dodaniu im objętości. Niestety przedłużanie włosów nie jest tanie. Aby zabezpieczyć swoją inwestycję i cieszyć się nowymi włosami przez długie miesiące należy o nie dbać każdego dnia oraz każdej nocy. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek jak spać z włosami przedłużanymi, aby zachować ich piękno na długi okres czasu.

Przedłużanie włosów

Pielęgnacja przedłużonych włosów

Przedłużanie i zagęszczanie włosów
Zapuszczanie włosów jest długotrwałe i zazwyczaj po pewnym czasie kończy się i tak wizytą u fryzjera. Mało kto ma na tyle cierpliwości, aby doczekać się upragnionej długości włosów. Najlepszą i najszybszą metodą na długie i piękne włosy jest ich przedłużenie. W ciągu dwóch godzin uzyskujemy długość włosów o jakiej marzyłyśmy przez parę lat. Niestety włosy takie wymagają specjalnej pielęgnacji. Poniżej przedstawiamy wskazówki i porady jak dbać o przedłużone włosy, aby móc cieszyć się nimi przez długi okres czasu.
długie włosy

Jak sprawić by włosy szybciej rosły?

Przedłużanie i zagęszczanie włosów
Nie ma potwierdzonych naukowo sposobów na przyśpieszenie tempa wzrostu włosów. Jednak przeprowadzano wiele badań nad sposobem zapobiegania zbyt dużej ich utracie. Między tymi dwiema kwestiami istnieje prosta zależność: im mniej włosów tracisz, tym więcej z nich może rosnąć na długość. W niektórych przypadkach utracie włosów nie można zapobiec. Jest jednak kilka rzeczy, które możesz zrobić, by zapewnić swoim włosom optymalne warunki do wzrostu.
Przedłużanie włosów - mikroringi

Jak przedłużać włosy na ringach?

Przedłużanie i zagęszczanie włosów
Przedłużanie włosów na mikroringach jest bardzo proste, jednak jest czasochłonne. Ilość doczepianych pasemek zależy od klientki, jednak zwykle zakłada się od 50 do 100. Czas pracy zależy od wprawy, jednak wynosi on średnio 3 godziny.
Przedłużanie włosów na taśmie

Jak przedłużyć włosy taśmą?

Przedłużanie i zagęszczanie włosów
Marzysz o długich włosach, ale nie masz czasu czekać, aż same urosną? Dziś już nie musisz latami czekać, aby mieć piękne i długie włosy. Wystarczy, że udasz się do fryzjera i Twoje włosy staną się długie w kilka godzin! Ale możesz też przedłużyć włosy sama. Oto jak tego dokonać.
Przedłużanie włosów klipsami

Jak przedłużać włosy klipsami?

Przedłużanie i zagęszczanie włosów
Przedłużanie włosów wbrew pozorom wcale nie jest takie trudne. Można samodzielnie przedłużyć sobie włosy w zaciszu domowym we własnej łazience, przed własnym lustrem. Po prostu podążaj za poniższymi wskazówkami!