prostowanie włosów

Jak nie niszczyć włosów przy prostowaniu?

Prostowanie włosów
Niezależnie od tego czy robisz to prostownicą, czy może próbujesz wyprostować włosy za pomocą suszarki i szczotki, możesz zniszczyć je, jeśli niewłaściwie się za to zabierzesz. Poniżej znajdziesz listę 10 błędów, które mogą poskutkować tym, że twoje włosy będą przesuszone i łamliwe. Dowiedz się, czego unikać, by nie niszczyć włosów przy prostowaniu, zwłaszcza, jeśli czynność ta jest elementem twojej codziennej rutyny.
lśniące włosy

Jak układać włosy, żeby były lśniące?

Stylizacja fryzur
Też nie możesz wyjść ze zdumienia widząc dziewczynę z przysłowiowym „sianem na głowie”, która po wyjściu z salonu fryzjerskiego dumnie prezentuje idealnie gładkie i lśniące pukle włosów? Tajemnica hollywoodzkiego blasku tkwi nie tylko w odpowiedniej pielęgnacji. Składa się na to również właściwa stylizacja fryzury, która potrafi wydobyć blask z nawet najbardziej niesfornych włosów. Poniżej znajdziesz odpowiedź na nurtujące cię pytanie: jak oni to robią? To pierwszy krok do pięknych i lśniących włosów.

10 faktów dotyczących prostowania włosów

Prostowanie włosów
Pomimo tego, że loki i fale na włosach są coraz bardziej modne, to wiele z nas i tak najbardziej lubi włosy proste. Są one kobiece i pasują zarówno na co dzień ja i na eleganckie okazje. Jeśli często prostujesz swoje włosy to musisz wiedzieć o kilku rzeczach, o których prawdopodobnie nikt ci wcześniej nie powiedział.
prostowanie włosów

Jak prostować włosy?

Prostowanie włosów
Masz dosyć niepokornych, kręconych i pofalowanych włosów? Marzysz o nowej, eleganckiej fryzurze? Zastosuj się do poniższych rad i ciesz się wspaniałymi prostymi włosami!
proste włosy

Jak wyprostować włosy bez prostownicy?

Prostowanie włosów
My ludzie jesteśmy obecnie tak ekscentryczni, że poświęcamy nasz czas nawet martwym komórkom naszego ciała. Ale czemu nie, jeżeli te komórki to nasze włosy? Zdrowe lśniące włosy są atutem urody, ale ostatnio modne są włosy proste, a prostownica bardzo je niszczy. Jeżeli więc chcesz mieć proste włosy bez użycia prostownicy, przeczytaj poniższe wskazówki.
prostownica

Jak wyczyścić prostownicę?

Prostowanie włosów
Włosy produkują łój, który pod wpływem ciepła wytrąca się i osadza się na ściankach prostownicy. Mimo iż nie widać tego gołym okiem, proces ten może wpłynąć niekorzystnie na efekt prostowania włosów. Duże nagromadzenie łoju na prostownicy może zniszczyć włosy i spowodować, że ich końcówki będą się rozdwajały. Dlatego też niezbędne jest od czasu do czasu oczyszczanie płytki prostownicy. Poniżej znajdziesz instrukcję krok po kroku jak czyścić prostownicę.
Suszenie włosów na okrągłej szczotce

Jak suszyć włosy na okrągłej szczotce?

Prostowanie włosów
Suszenie włosów na szczotce sprawia, że włosy są o wiele gładsze przez co bardziej się błyszczą i wyglądają na zdrowsze. Suszenie w ten sposób nie jest trudne, jednak wymaga nieco praktyki.
proste włosy

Jak mieć proste włosy na dłużej?

Prostowanie włosów
Włosy są idealnie proste zaraz po prostowaniu, jednak efekt ten nie utrzymuje się tak długo, jakbyśmy tego chciały. Po kilku godzinach włosy puszą się, kręcą, wywijają. Chcesz, aby Twoje włosy były proste przez cały dzień musisz zastosować kilka sztuczek, aby im w tym pomóc. Sztuczki te wymienione są poniżej.