Wenezuela atrakcje turystyczne

Co zobaczyć w Wenezueli?

Ameryka Południowa
Turystów przyciągają tu nie tylko uroki plażowania, ale również krajobrazy, niespotykane w innych rejonach świata. Andyjskie szczyty na zachodzie, piaszczyste plaże nad Zatoką Maracaibo, tętniąca życiem stolica Caracas. Wenezuela zaspokoi wszystkie podróżnicze gusta. Co warto zobaczyć wybierając się do tego kraju?
Angkor

20 najpiękniejszych miejsc z listy Światowego Dziedzictwa UNESCO·

Azja
Lista UNESCO pełna jest miejsc o unikalnym pięknie i ogromnej wartości naturalnej. Przykłady można mnożyć. Poniższa dwudziestka to zbiór miejsc, które warto odkryć.
tanie loty

Jak znaleźć tanie loty?

Azja
Marzysz o wakacjach w Rzymie? Chcesz zwiedzić piękną Barcelonę? A może przydałby ci się weekend wypoczynku w Londynie? Jeśli na przeszkodzie stoją ci wyłącznie drogie bilety lotnicze, możesz zacząć się już pakować. Znalezienie tanich biletów lotniczych nie jest w cale takie trudne. Jedyne czego potrzebujesz to czas poświęcony na ich szukanie oraz elastyczny termin urlopu.
Karnawał w Meksyku

Jak świętować karnawał w Meksyku?

Ameryka Południowa
Karnawał w Meksyku jest wielkim wydarzeniem. Świętowanie zaczyna się w środę popielcową i trwa 5 dni. Różne miasta w Meksyku, świętują te dni z różnych powodów. Nieważne w którym mieście zdecydujesz się świętować, poniżej podajemy kilka tradycji.