Awans w pracy

Jak awansować?

Przetrwanie w Pracy
Aby awansować niekoniecznie trzeba być najlepszym pracownikiem. Wystarczy kilka trików, które wyniosą cię na szczyt kariery. Wbrew pozorom to nie jest trudne zadanie, wystarczy silna motywacja i wiara w swoje możliwości. Jeśli od jakiegoś czasu starasz się zaimponować szefowi, ale ci to nie wychodzi pora zabrać się do działania. Poniżej znajdziesz sprawdzone wskazówki, które pomogą ci w zdobyciu długo wyczekiwanego i upragnionego awansu.
negocjowanie podwyżki

Jak skutecznie wynegocjować podwyżkę?

Podwyżki
Czujesz, że masz zbyt niskie wynagrodzenie? Jeśli tak, to właśnie nadszedł czas, by zapytać pracodawcę o podwyżkę. Poniżej znajdziesz wskazówki, jak skutecznie negocjować podwyżkę swojego wynagrodzenia.
Podskakujący mężczyzna

Jak negocjować podwyżkę?

Podwyżki

Jeśli chcesz w przyszłym roku zarabiać więcej niż obecnie, a nie zanosi się na to, żeby Twój szef sam wyszedł z inicjatywą, musisz zacząć działać na własną rękę. Nie jest to jednak takie proste, jakby się mogło wydawać. Nie wystarczy iść do szefa i powiedzieć mu, że chcesz zarabiać więcej i kropka. Są jednak pewne rzeczy, które możesz zrobić. Wystarczy przybrać odpowiednią strategię działania oraz podjąć pewne kroki. Poniżej proponuję kilka pomysłów.

prośba o podwyżkę

Jak poprosić szefa o podwyżkę?

Wynagrodzenia i Zarobki
Nie czekaj na to, aż szef sam wpadnie na pomysł, aby dać ci podwyżkę. Możesz się tego nigdy nie doczekać. Zamiast żyć nadzieją i marzeniami weź sprawy w swoje ręce i poproś o podwyżkę. Pamiętaj o odpowiedniej etykiecie i zachowaniu. Przeczytaj poniższe wskazówki i przystąp do działania.
podwyżki, negocjowanie podwyżki, negocjowanie wynagrodzenia

Jak wynegocjować podwyżkę?

Wynagrodzenia i Zarobki
Ubieganie się o podwyżkę nie zawsze musi kończyć się klęską. Odpowiednie przygotowanie, wyczucie czasu i odrobina szczęścia mogą sprawić, że twoje akcje w firmie wzrosną, a zaangażowanie przełoży się na większe pieniądze.