Pracownicy biura

Jak być dobrym managerem?

Zarządzanie Zasobami Ludzkimi (HR)
Możesz nauczyć się kilku technik motywacji, dzięki czemu będziesz lepszym managerem. Poprzez stałe wspieranie i motywowanie pracowników możesz zapewnić swojej firmie sukces. Istnieje kilka sposobów na to, jak podnieść morale pracowników. Poniżej znajdziesz wskazówki, jak to zrobić i zostać dobrym managerem.
nowy pomysł

Jak zwiększyć kreatywność?

Szkolenia i Rozwój Pracowników
Każdy z nas jest kreatywny i nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Nikt nie rodzi się bez żadnych twórczych tendencji i możliwości, po prostu niektórzy są bardziej nastawieni na wprowadzanie swoich projektów w życie, niż inni. Wielu ludzi wstydzi się swoich pomysłów, ponieważ nie ma do nich przekonania. Jeżeli jednak wierzysz, że twoja koncepcja jest dobra, przedstaw ją innym, a być może też im się spodoba. Ludzie pracujący w branży, która wymaga od nich dużej kreatywności twierdzą, że bardzo trudno jest przywołać twórcze myślenie dzień w dzień, zwłaszcza, gdy jest się zmęczonym pacą nad wieloma projektami na raz. Poniżej znajdziesz wskazówki jak zwiększyć swoją kreatywność.
zmotywowani handlowcy

Jak zarządzać handlowcami?

Zarządzanie Zasobami Ludzkimi (HR)
Wzrost sprzedaży to cel, który stawia przed sobą każda firma. Zazwyczaj raz w tygodniu odbywają się w tym celu zebrania, na których Manager sprzedaży przedstawia zespołowi handlowców swoją strategię sprzedaży. Jeśli kierujesz zespołem handlowców i nie masz jeszcze doświadczenia w zarządzaniu nimi, przeczytaj poniższy artykuł.
Gratulacje

Jak udzielać pochwał i nagan?

Zarządzanie Zasobami Ludzkimi (HR)
Umiejętność chwalenia swoich pracowników oraz udzielania nagan jest jedną z podstawowych, które powinien posiadać każdy manager. Prawidłowe przekazywanie uwag swoim podwładnym znajduje się na liście najważniejszych czynników decydujących o motywacji pracowników do wykonywanej pracy. Poniżej przedstawiam kilka wskazówek dotyczących udzielania pochwał i nagan.
Relacje z przełożonym

Jak zapobiec odejściom wartościowych pracowników?

Zarządzanie Zasobami Ludzkimi (HR)
Masz problem z odpływem wartościowych dla firmy pracowników? Oferta pracy u konkurencji jest dla nich bardziej odpowiednia? Jeśli podwyżki wynagrodzenia nie dają oczekiwanych rezultatów dowiedz się co jeszcze możesz zrobić, aby zachować u siebie w firmie najbardziej wartościowych pracowników.
zmotywowani pracownicy

Jak zmotywować pracowników?

Zarządzanie Zasobami Ludzkimi (HR)
Masz wrażenie, że chęci do pracy twoich pracowników zginęły śmiercią tragiczną, a biuro zamiast miejsca pracy przypomina cmentarz? Nigdy nie jest za późno, żeby zmotywować pracowników i w pełni wykorzystać ich potencjał. Nie tylko poprawi to wydajność pracy, ale również wpłynie na ogólną satysfakcję wszystkich, włącznie z tobą.
przywódca

Jak być dobrym przywódcą?

Zarządzanie Zasobami Ludzkimi (HR)
Jesteś jednym z pracowników, którzy mogą starać się o awans na stanowisko managera? Może ze względu na fakt, iż wielu kierowników poszło już na emeryturę, masz szansę zostać liderem i poprowadzić swój zespół do wspólnego celu? Firma nie ma czasu lub pieniędzy na to, żeby odpowiednio cię przeszkolić, a spodziewa się natychmiastowych rezultatów?
Zastosuj się do poniższych wskazówek, a będziesz na dobrej drodze żeby stać się szanowanym liderem.
produktywność pracowników

Jak zwiększyć produktywność pracowników?

Motywowanie Pracowników
Żeby firma odniosła sukces, kierownictwo musi cały czas mieć na uwadze osiągnięcie ostatecznych celów. Jednym z wielu czynników, które bezpośrednio wpływają na rentowność przedsiębiorstwa jest produktywność jego pracowników. Poniżej przedstawiam kilka pomysłów, które pomogą ci zwiększyć ten parametr poprzez zmotywowanie pracowników do osiągania coraz to wyższych wyników.
efektywny zespół

Jak zbudować efektywny zespół?

Zarządzanie Zasobami Ludzkimi (HR)
W realiach każdej firmy i przedsiębiorstwa zawsze pojawi się konieczność utworzenia nowego zespołu i wypracowania pozytywnych relacji między członkami grupy. Taki zespół często ciężko jest zgrać, ponieważ przedsiębiorcy nie przywiązują należytej wagi do jego tworzenia. Przy tworzeniu zespołu należy jasno określić jego cel, funkcje i wyniki, jakie ma osiągnąć. Oto kroki jakie należy podjąć, żeby zespół był efektywny: