Jak zostać stylistką?

Marketing i Public Relations
Czy masz wyczucie mody? Chodzisz często z koleżankami na zakupy i potrafisz doradzić im twarzowe, pełne fantazji stroje? Ludzie często zwracają uwagę na Twój styl? Bawisz się dodatkami i potrafisz nawet z pozoru nudnej, starej spódnicy zrobić coś wystrzałowego? Jeśli odpowiedziałaś twierdząco na wszystkie pytania, zastanów się czy ze swojej pasji nie uczynić sposobu na zarabianie pieniędzy. Zawód stylisty staję się coraz bardziej popularny, gdyż dziś z usług stylistów korzystają nie tylko celebryci, ale także coraz częściej ludzie biznesu i młode atrakcyjne kobiety.
Telemarketer

Jak być dobrym telemarketerem?

Doradztwo i Konsulting
Idealny telemarketer, to ten który potrafi uważnie słuchać i rozpoznawać potrzeby swojego rozmówcy. Jest on cierpliwy, zawsze opanowany oraz potrafi dać swojemu klientowi to czego on naprawdę potrzebuje. Niestety jednak idealnych telemarketerów jest garstka. W tym artykule ograniczymy się tylko do jak być dobrym - niekoniecznie idealnym telemarketerem, czyli jak sprzedać swój produkt....
Telemarketing

Jak radzić sobie z telemarketerem?

Marketing i Public Relations
Należy pamiętać, że telemarketerem jest zwykły człowiek taki jak my. Należy być dla niego miłym i nie ranić jego uczuć - czyli zachowywać się tak jak wobec innego normalnego człowieka. Ale co wówczas, gdy on nas nie słucha, jest agresywny, napastliwy i bezczelny? Wtedy zostają nam dwa wyjścia. Albo odłożyć słuchawkę, albo zabawić się jego kosztem. Jak poradzić sobie z bezczelnym i napastliwym telemarketerem?