rozwój kreatywności

Jak być bardziej kreatywnym?

Rozwój Kariery Zawodowej

W dzisiejszych czasach tworzenie jest znacznie prostsze niż dawniej. Wystarczy sobie coś wyobrazić aby później szybko i prosto przenieść to do rzeczywistości. Z drugiej strony jednak, jest to trudniejsze niż kiedykolwiek wcześniej - otacza nas tak dużo nowych i wspaniałych rzeczy, że trudno wyobrazić sobie coś jeszcze lepszego.

 

Bez względu na to jakiego rodzaju twórcą jesteś - pisarzem, malarzem, muzykiem, marketingowcem, bloggerem, fotografem, projektantem, rodzicem czy właścicielem firmy - prawdopodobnie zawsze szukasz inspiracji i sposobów na pobudzenie swojego geniuszu twórczego.

 

Pomimo tego, że w Internecie znajduje się kilka milionów wskazówek dotyczących kreatywności, ja chciałbym się podzielić tymi, które uważam za najbardziej pomocne - te, które sam spróbowałem i przetestowałem.

aktor

Jak zostać aktorem?

Media i Dziennikarstwo
Każdy z nas kiedyś w życiu spróbował swoich umiejętności aktorskich. Może była to rola pierwszoplanowa w szkolnym przedstawieniu, a może jakiś mało znaczący występ. Nie każdy, bowiem posiada talent. Jednak talent to nie wszystko, trzeba także umieć się wypromować i odnaleźć w świecie show-biznesu. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek, które ułatwią Ci start do kariery.