Mowa ciała

Jak odczytać mowę ciała?

Atmosfera W Pracy
Każdy gest, bez względu na to czy jest to skinienie głowy czy też kręcenie nią, może nam coś powiedzieć. Czy patrzysz w dół podczas rozmowy? Bawisz się swoimi włosami? Pochylasz się w jedną stronę? Dowiedz się, co mówi twoje ciało, gdy rozmawiasz z innymi oraz co ciało innych może powiedzieć tobie.
produktywność pracowników

Jak zwiększyć produktywność pracowników?

Motywowanie Pracowników
Żeby firma odniosła sukces, kierownictwo musi cały czas mieć na uwadze osiągnięcie ostatecznych celów. Jednym z wielu czynników, które bezpośrednio wpływają na rentowność przedsiębiorstwa jest produktywność jego pracowników. Poniżej przedstawiam kilka pomysłów, które pomogą ci zwiększyć ten parametr poprzez zmotywowanie pracowników do osiągania coraz to wyższych wyników.
konflikt w pracy

Jak rozwiązywać konflikty w pracy?

Atmosfera W Pracy
Starcia różnych osobowości są nieuniknione w każdym skupisku ludzi, a w szczególności w miejscu pracy. Spędzanie ze współpracownikami po 40 godzin na tydzień często może prowadzić do spięć. Przewlekły lub nierozwiązany konflikt jest jak ropiejąca rana. Wzrasta poziom stresu, potęguje się napięcie, a całe miejsce pracy odczuwa skutki takiej sytuacji. Jednak nie wszystkie konflikty muszą być szkodliwe. Właściwie rozwiązane, mogą oczyścić atmosferę i zapewnić załodze nowe spojrzenie na dany temat. Istnieje kilka kroków, które możesz podjąć, żeby przebrnąć przez niektóre delikatne tematy, rozwiązać już zaistniałe konflikty i stworzyć pozytywną atmosferę w miejscu pracy.
zmotywowani pracownicy

Jak zmotywować pracowników?

Zarządzanie Zasobami Ludzkimi (HR)
Masz wrażenie, że chęci do pracy twoich pracowników zginęły śmiercią tragiczną, a biuro zamiast miejsca pracy przypomina cmentarz? Nigdy nie jest za późno, żeby zmotywować pracowników i w pełni wykorzystać ich potencjał. Nie tylko poprawi to wydajność pracy, ale również wpłynie na ogólną satysfakcję wszystkich, włącznie z tobą.