naczynia w stylu industrialnym

Jak zrobić naczynia z gliny w stylu industrialnym?

Garncarstwo
Styl industrialny, zwany również przemysłowym, przywodzi na myśl surowe wnętrza przedwojennych fabryk. W tak urządzonych pomieszczeniach królują surowość, oszczędność w formie, minimalizm. Rezygnujemy tutaj z bogato zdobionych elementów dekoracyjnych i stawiamy na prostotę oraz chłodną kolorystykę. I właśnie takie są prezentowane tutaj naczynia gliniane. Wykorzystasz je do przechowywania owoców czy różnych drobnych przedmiotów.
pisanki w stylu skandynawskim

Jak zrobić marmurkowe pisanki w stylu skandynawskim?

Pisanki
Prosty i oszczędny w formie styl skandynawski cieszy się coraz większą popularnością. Jeśli i ty jesteś jego fanką, nic nie stoi na przeszkodzie, by i dekoracje wielkanocne zrobić właśnie po skandynawsku. Do zrobienia marmurkowych pisanek w tym stylu wykorzystasz jedynie dwa lakiery do paznokci. Potem wystarczy tylko zaaranżować dekorację stołu z tymi pisankami w roli głównej i gotowe.
choinka z trójkącików

Jak zrobić ozdoby świąteczne - choinki w stylu skandynawskim?

Choinka
Styl skandynawski już od lat cieszy się popularnością nie tylko na północy Europy. Wielu Polaków urządza swoje mieszkania właśnie po skandynawsku. Jeśli i ty należysz do fanów tego stylu, na pewno zastanawiasz się nad współgrającymi z wystrojem salonu ozdobami na choinkę. Wbrew pozorom to wcale nie takie trudne! Moja dzisiejsza propozycja to minimalistyczne choinki zrobione z kawałka czarnej skóry. Będą się one wspaniale prezentować na białym drzewku świątecznym.
Styl żeglarski

Aranżacja pokoju dziecięcego

Style aranżacji
Wystrój pokoju dla dziecka, zależy głównie od naszej wyobraźni oraz pomysłowości. Jednym z najlepszych sposobów aranżacji pokoju dziecięcego, jest skupienie się na określonym motywie lub na konkretnej kolorystyce. Sprawmy dzieciom radość, zamieniając ich pokój w czarodziejski świat bajki lub zaaranżujmy go w sposób odpowiadający ich zainteresowaniom i marzeniom.
płytki ceramiczne aranżacja wnętrz eplytki.pl projekt łązienki

Darmowe projekty wnętrz

Style aranżacji
Darmowy program do samodzielnego projektowania wnętrz z wykorzystaniem płytek ceramicznych.
styl japoński

Jak urządzić pokój w stylu japońskim?

Style aranżacji
Podczas urządzania pokoju w stylu japońskim nie zapomnij dodać charakterystycznych elementów wschodniego świata. Zapoznaj się z kultura japońską. Równowaga we wszechświecie jest najistotniejszym elementem tego stylu. Pamiętaj o tym podczas urządzania pokoju. W poniższym artykule dowiesz się jak wykorzystać kolory, teksturę i główne elementy pomieszczenia, by urządzić wnętrze w stylu japońskim.
styl orientalny

Jak urządzić pokój w stylu orientalnym?

Style aranżacji
W ostatnich latach Azjatycki styl dekoracji wnętrz bardzo zyskał na popularności. Używając do dekoracji orientalnych elementów możemy sprawić, że pokój stanie się bardziej spokojny i zrównoważony. Orientalny wystrój łączy prostotę z elegancją, bez rezygnacji z komfortu. W Azji bardzo często miesza się ten styl ze stylem zachodnim. Różne style azjatyckie, taki jak chiński, czy japoński, mogą być stosowane razem. Możesz użyć tych stylów do stworzenia tradycyjnego bądź nowoczesnego pokoju, który przyczyni się do wprowadzenia do twojego domu spokoju i równowagi.
Styl rustykalny

Jak urządzić wnętrze w stylu rustykalnym?·

Aranżacja wnętrz
Styl rustykalny to inaczej styl wiejski. Wystrój ten jest wygodny, przytulny, prosty i dąży w kierunku natury. Rustykalny wystrój przypomina atmosferę starej chaty na wsi. Zwykle wybierają go osoby które lubią życie komfortowe i bliskie z naturą.

Jak urządzić kuchnię w stylu rustykalnym?·

Aranżacja wnętrz
Nie przepadasz za nowoczesnymi aranżacjami wnętrz? Z rozrzewnieniem wspominasz wystrój, który panował w kuchni twojej mieszkającej na wsi babci? Zaproś rustykalny styl do swojego mieszkania i pozwól, by w twojej kuchni zapanował sielski klimat. Kiedy to już nastąpi, wystarczy tylko westchnąć za naszym narodowym poetą: “Wsi spokojna, wsi wesoła…” I nie szkodzi, że kuchnia w stylu rustykalnym to jedynie jej namiastka. Przebywanie w niej, przyrządzanie czy spożywanie posiłków, będzie na pewno przyjemne, a nawet… relaksujące. Wystarczy tylko odrobina dobrych chęci i… wyobraźnia.

Jak urządzić sypialnię w stylu shabby chic?

Aranżacja wnętrz
Romantyczny i wdzięczny styl shabby chic zyskuje coraz większą popularność nie tylko za naszą zachodnią granicą, ale także w Polsce. Określenie to, znaczące po polsku ni mniej ni więcej, tylko “stary szyk”, zostało wprowadzone kilka lat temu przez Amerykankę Rachel Ashwell. Jest ona miłośniczką romantycznych wystrojów wnętrz oraz starych bądź postarzanych mebli i elementów dekoracyjnych. Bo im coś starsze i bardziej zniszczone, tym lepiej! Uroczy stary szyk wprost idealnie pasuje do romantycznej sypialni. Może i ty skusisz się na urządzenie jej w taki sposób?