Święty Mikołaj, Mikołaj

Jak upozorować wizytę Świętego Mikołaja?

Święty Mikołaj
Dzieci często słyszą, że Mikołaj nie jest prawdziwy. Jeśli chcesz, żeby wciąż w niego wierzyły, zastosuj się do tych prostych rad, a sprawisz, że twój dom będzie wyglądał tak, jakby naprawdę odwiedził go Mikołaj.
dekoracja świąteczna

Jak udekorować przedpokój na święta?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Święta to czas, który chcielibyśmy spędzić w ciepłej, rodzinnej atmosferze w towarzystwie bliskich, z którymi nie mamy czasu spotkać się w ciągu roku. Każdy, kto organizuje świąteczne przyjęcie, pragnie przystroić swój dom tak, by zrobił na gościach wrażenie. Poniżej przedstawiam kilka pomysłów na udekorowanie przedpokoju w domku, jednak nadadzą się one również do przystrojenia hallu, czy klatki schodowej.
przygotowania do świąt

Jak ułatwić sobie święta?

Przygotowania do świąt Bożego Narodzenia
Święta nie zawsze muszą wiązać się ze stresem i pośpiechem. Można zrobić kilka rzeczy, żeby ułatwić sobie uczestnictwo w świątecznej gorączce. Pomysły, które tu przedstawiam nie są ani nudne, ani kosztowne. Wcielenie ich w życie pomoże ci się zrelaksować i spokojnie przystąpić do świętowania. Najbardziej stresującymi elementami w okresie przedświątecznym są: kupno prezentu i przygotowanie kolacji wigilijnej. Z tego powodu, skupię się tutaj na czynnościach, które należy zrobić, żeby sobie ten proces ułatwić.
renifer ze spinaczy do bielizny

Jak zrobić renifera z klamerek do bielizny?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Zastanawiałaś się jak zrobić prostą, acz piękną ozdobę nie tylko świąteczną wykorzystując proste rzeczy codziennego użytku? Dzięki poniższym wskazówkom samodzielnie i szybko zrobisz wspaniałego renifera używając spinaczy do bielizny i patyczka do lodów.
kot z klamerek do bielizny

Jak zrobić kota z klamerek do bielizny?

Projekty dla dzieci
Klamerki do bielizny potrafią być pomocne nie tylko do wieszania prania. Możemy z nich też zrobić naprawdę fajne rzeczy. Pokażę Wam jak w prosty sposób zamienić zwykłe klamerki w kota.
przeźroczyste bombki choinkowe

Jak ozdobić przeźroczyste bombki choinkowe?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Masz ochotę zrobić coś kreatywnego? Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia i szukasz pomysłu na bombki? Nie ma sprawy! Już dziś zakup przeźroczyste bombki choinkowe i ozdób je jak chcesz!
kartka bożonarodzeniowa

Jak zrobić kartkę bożonarodzeniową z choinkami?

Kartki Bożonarodzeniowe
Szukasz pomysłu na oryginalną kartkę bożonarodzeniową? Masz dość drukowanych masowo kartek, które widzisz w księgarniach w każdym zakątku miasta? Czas zrobić kartkę samemu. Zostanie to na pewno docenione.
choinki ze styropianu

Jak ozdobić styropianową choinkę?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Zobaczyłaś w sklepie styropianowe stożki i nie mogłaś się im oprzeć? Teraz siedzisz w domu i zastanawiasz się jak je ozdobić, aby wyszły z nich piękne choinki? Sposobów jest kilka, poznaj jeden z nich.
bombki styropianowe

Jak ozdobić bombki styropianowe materiałem?·

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Coraz częściej widzisz w sklepach styropianowe bombki. Myślisz sobie: 'C' to w ogóle, jest, przecież one wcale pięknie się nie będą na choince prezentować.' Ale tak naprawdę styropianowa bombka jest zachętą na kreatywne myślenie i ozdobienie takiej bombki. Sposobów i pomysłów jest tak wiele, ile jest głów – bo każdy w końcu potrafi wymyślić coś innego. Poniżej podsyłam jeden z pomysłów. Myślę, że bardzo fajny i efektowny.
kartka świąteczna z bałwankiem

Jak zrobić kartkę świąteczną z bałwankiem?

Kartki Bożonarodzeniowe
Szukasz inspiracji na świąteczne kartki? Nie wiesz jak sobie poradzić ze zrobieniem fantastycznej kartki, którą bez obaw będziesz mogła wysłać rodzinie i znajomym? Ta śliczna kartka z bałwankiem na pewno się im spodoba.