polskie tablice rejestracyjne

Jakie są oznaczenia polskich tablic rejestracyjnych?

Tablice Rejestracyjne
Masz problem z odpowiednim rozszyfrowaniem tablic rejestracyjnych polskich samochodów? Skorzystaj z naszej ściągawki. Zawiera ona wykaz skrótów literowych przypisanych do poszczególnych województw i powiatów. Tablice rejestracyjne te obowiązują w naszym kraju od 2000 r. Wprowadzone zostały po ostatniej reformie administracyjnej Polski.
Źródło zdjęcia: Wikipedia
wyciąg z czosnku

Jak przyrządzić wyciąg z czosnku?

Skóra
Właściwości zdrowotne czosnku znane są od stuleci. Czosnek nie tylko zwalcza objawy przeziębienia, ale również pozytywnie wpływa na odporność, leczy uszkodzenia skóry czy zakażenia grzybami chorobotwórczymi. Można go stosować w różny sposób, jedną z alternatyw jest korzystanie z wyciągów z czosnku. Poniżej znajdziesz trzy różne przepisy na sporządzenie takich specyfików.

Jak zrobić koszyczek z czekolady?·

Batoniki i Czekolady
Z czekolady plastycznej można stworzyć prawdziwe arcydzieła. Dziś dowiesz się, jak zrobić czekoladowy koszyk, obok którego na pewno nikt nie przejdzie obojętnie. Możesz napełnić go czym chcesz, np. cukierkami, kwiatami, owocami czy orzechami.

Jak udekorować babeczki na Halloween?·

Potrawy na Halloween
Straszne bądź śmieszne kostiumy to nieodłączny element Halloween. Ubrać w nie możesz nie tylko siebie, ale również... przygotowane wcześniej babeczki. Zaprezentowane tutaj dekoracje są zabawne, bez problemu możesz więc dać je w prezencie dzieciom.

Jak zrobić babeczki – koszule?·

Babeczki i Muffinki
Szukasz pomysłu na deser z okazji Dnia Chłopaka, Dnia Ojca czy innego święta, które obchodzi któryś spośród ważnych mężczyzn twojego życia? Babeczki - koszule to zarazem ładna, jak i pyszna przekąska w sam raz dla niego.

Jak zrobić ciastka z tulipanami?·

Ciastka
Zastanawiasz się, jak ozdobić ciastka na rodzinne przyjęcie? Postaw na uroczy motyw tulipanów. Dzięki temu zyskają one zupełnie nowy wygląd i z pewnością zachwycą twoich gości, zwłaszcza dzieci.

Jak zrobić arbuzowy mózg na Halloween?·

Potrawy na Halloween
Pomimo dość chłodnej reakcji na początku, z roku na rok przyjęcia halloweenowe stają się w naszym kraju coraz popularniejsze. Arbuz przerobiony na mózg to propozycja oryginalnej i nieco przerażającej, ale z pewnością zdrowej halloweenowej przekąski.

Jak ozdobić butelkę z sokiem na Halloween?

Dekoracje na Halloween
Szukasz mniej strasznych halloweenowych motywów, które mogą być atrakcją dla dzieci? A może planujesz zorganizować halloweenowe przyjęcie? Oto ciekawy pomysł polegający na przerobieniu zwykłej butelki z sokiem na mumię.

Jak zrobić płonącą dłoń z wosku?·

Dekoracje na Halloween
Tajemniczy klimat, który ma panować na przyjęciu z okazji Halloween spotęgują świece zapalone po zmroku. Jeżeli masz trochę cierpliwości i talentu, zamiast zwykłych świeczek zaprezentuj swoim gościom płonącą woskową dłoń. Na pewno zrobi na nich wrażenie!

Jak zrobić lampion z dyni z wizerunkiem Dzwoneczka?

Dekoracje na Halloween
Wróżka Dzwoneczek jest uwielbiana przez małe dziewczynki na całym świecie. Jeśli i twoja córka jest fanką tej postaci, możesz specjalnie dla niej zrobić piękny lampion na Halloween. Jest on dowodem na to, że nie każda hallowenowa ozdoba musi być straszna lub zabawna. Ta jest po prostu... piękna.