Jak zrobić frittatę z szynką i ziemniakami?

Potrawy z jajka
Frittata jest świetna, gdyż można dodać do niej praktycznie wszystko. Nie trzeba specjalnie kupować do niej składników, gdyż najlepsze jest to, co aktualnie mamy w lodówce lub resztki jedzenia takie jak np. ugotowane ziemniaki z wczorajszego obiadu. Poniższy przepis na około 4-5 porcji.

Jak zrobić sos marinara?

Sosy i Dipy
Coraz częściej decydujemy się na zakup gotowych sosów do pizzy czy makaronów zapominając, że po pierwsze - zawierają one mnóstwo sztucznych dodatków, po drugie - są dość drogie a po trzecie - w prosty sposób możemy je zrobić w domu.

10 sposobów na wzmocnienie więzi pomiędzy małżonkami

Małżeństwo i Rozwiązywanie Problemów
Życie w związku małżeńskim nie zawsze jest proste. Nie jest to czysta sielanka wypełniona po brzegi uśmiechami i romantycznymi gestami. Poza nimi zdarzają się również ciche dni, kłótnie czy nieporozumienia - są one normalne i tak naprawdę, to dzięki nim oraz umiejętności godzenia się oraz zawierania kompromisów niektóre małżeństwa są tak trwałe. Co zrobić, aby związek był jeszcze mocniejszy? Oto kilka porad:

Jak zrobić natapirowanego koka?

Koki i upięcia
Taką fryzurę możesz zrobić na każdą imprezę na której chcesz wyglądać elegancko i stylowo. Może to być impreza rodzinna czy popołudniowe wyjście na kawę z przyjaciółką.

Jak zrobić sos enchilada?

Sosy i Dipy
Ten sos jest bardzo prosty zaś jego przygotowanie zajmie zaledwie 10 minut. Sos używaj do tradycyjnej potrawy meksykańskiej enchilada lub do zrobienia meksykańskiego dipu.

Jak zrobić meksykański dip mięsny do nachos?

Sosy i Dipy
Ten mięsny i serowy dip meksykański przygotujesz w zaledwie 15 minut. Wspaniale smakuje razem z nachos lub zwykłymi chipsami i jest idealny jako przekąska na różne imprezy.

Jak zrobić makaron z brokułami i serem?

Makarony
Do przygotowania tego makaronu najlepszy jest ostry ser żółty, gdyż nie jest on zbytnio mdły. Wyrazistości potrawie nadaje również odrobina ostrego sosu tabasco oraz pieprz. Wybór makaronu zależy od ciebie. W tym przypadku są to muszelki.

13 produktów ułatwiających karmienie piersią·

Karmienie piersią
Karmienie piersią nie zawsze jest przyjemne. Poranione brodawki sutkowe czy ból piersi to dość powszechne dolegliwości u kobiet karmiących. Można je jednak złagodzić lub nawet wyeliminować za pomocą poniższych produktów:

10 pokarmów do samodzielnego jedzenia paluszkami·

Żywienie Niemowlaka
Wprowadzenie do diety dziecka pokarmów stałych należy rozpocząć po około 6 miesiącu życia, kiedy dziecko jest już przyzwyczajone do pokarmów niemlecznych oraz jest zainteresowane samodzielnym jedzeniem. Do samodzielnego jedzenia gotowe są te dzieci, które potrafią już chwytać małe przedmioty i wkładać je sobie do buzi - niektóre potrafią to w wieku 7-8 miesięcy zaś inne 1 roku. Dziecko powinno spożywać stałe produkty w pozycji siedzącej, aby uniknąć zakrztuszenia. Jeśli nie jest w stanie jeszcze samodzielnie siedzieć, należy go podeprzeć np. zrolowanym kocykiem lub sadzać w specjalnym krzesełku. Poprzez samodzielne jedzenie paluszkami dziecko ma kontakt z różnymi smakami oraz ćwiczy koordynację ręka - oko.

6 rzeczy, których nie wiesz o karmieniu piersią

Karmienie piersią
Możliwe, że czytałaś już wiele artykułów na temat karmienia piersią, jednak z pewnością jest jeszcze wiele rzeczy o których nie wiesz. I nie zawsze są to rzeczy przyjemne … Przeczytaj poniższy artykuł i dowiedz się, co cię czeka.