szafa

Jak zagospodarować małą szafę?

Przechowywanie
Jeśli twoja szafa wydaje ci się zbyt ciasna, nie martw się. Można temu zaradzić na kilka sposobów. Dzięki właściwej organizacji jej zawartości, kilku dekoracyjnym trikom i odrobinie cierpliwości przekonasz się, że twoja mała szafa wcale nie jest taka ciasna. A wszystko przy minimalnym nakładzie finansowym. Wprowadź w życie przynajmniej kilka z poniższych rad, a raz na zawsze pożegnasz bałagan w szafie.
szef kuchni

9 kulinarnych rad szefa kuchni

Proste przepisy
Jeśli gotowanie jest twoją pasją i chcesz udoskonalać swój kulinarny warsztat, sprawdź poniższe porady, które przyspieszą i wspomogą twoje postępy w roli szefa kuchni. Przydadzą się one także zupełnym świeżakom w tym temacie. Czy wiesz, gdzie najlepiej przechowywać kawałki warzyw? A dlaczego nie pozbywać się serwatki i skórki z ananasa? Na te i inne pytania odpowiedź znajdziesz poniżej.
cytryny

5 sposobów na wykorzystanie cytryny w kuchni

Podstawy gotowania
Czy wiesz, że jednym z najbardziej niezastąpionych produktów w kuchni jest niepozorna cytryna? Wykorzystasz ją m.in. przy gotowaniu ryżu, warzyw czy pieczeniu ciasta, gdzie zastąpisz nią maślankę. Do czego jeszcze przyda ci się cytryna w kuchni i jak zrobić delikatnego kurczaka? Tego dowiesz się z dalszej części artykułu.
idealny partner

9 mitów na temat tego, jaki powinien być mężczyzna

Nowy Związek
Są takie cechy, których wiele kobiet szuka u mężczyzny. W głowie mamy Pana Idealnego, księcia rodem z bajki zasłyszanej w dzieciństwie, koniecznie na białym koniu, przystojnego i obsypującego nas prezentami. Często jednak nie zdajemy sobie sprawy z tego, że zupełnie coś innego czyni nas szczęśliwymi w związku. Oto kilka mitów na ten temat i próba ich obalenia.
nowy związek

Jak znaleźć nową miłość po toksycznym związku?

Nowy Związek
Aż trudno sobie wyobrazić jak wielu z nas doświadcza życia w toksycznych związkach. Dla tych, którym udało się z nich wyjść, rozpoczęcie nowego, szczęśliwego związku z pewnością nie jest łatwe. Trudno bowiem od nowa zaufać po raz kolejny innej osobie, mając wciąż z tyłu głowy to, co przez miesiące, a może nawet lata było naszym udziałem. Oto kilka sposobów na ponowne odnalezienie się na morzu miłości.
pieczenie

9 sposobów na doskonałe wypieki

Podstawy pieczenia
Lubisz piec ciasta i ciasteczka, ale nie zawsze jesteś zadowolona z efektów? A może twoje wypieki są bardzo dobre, ale chcesz, by były idealne tak, by teściowej oko zbielało z wrażenia? Jeśli przynajmniej na jedno z tych pytań odpowiedziałaś twierdząco, koniecznie zapoznaj się z dziewięcioma sposobów na zawsze doskonałe wypieki, które od lat z powodzeniem stosowane są przez szefów kuchni na całym świecie.
domatorzy

12 rzeczy, które musisz wiedzieć zanim umówisz się z domatorem

Nowy Związek
Domatorom przyklejono etykietę bycia śmiertelnie nudnymi i nietowarzyskimi ludźmi. A może to tylko stereotyp i są oni jednymi z najbardziej ciekawych osobowości o bogatym wewnętrznym życiu? Może wystarczy tylko chcieć ich dobrze poznać, a możemy zyskać naprawdę ciekawą znajomość? Zanim jednak umówisz się z kimś takim na randkę, pamiętaj o następujących rzeczach:
pocieszanie

Jak stworzyć zdrowy związek z osobą z rozbitej rodziny?

Nowy Związek
Jeśli mamy za sobą przeżycia związane z życiem w rozbitej rodzinie niełatwo i niechętnie o tym mówimy, szczególnie na początku romantycznej znajomości. Gdy jednak twój partner zdecyduje się otworzyć przed tobą i wyznać ci prawdę o swojej przeszłości, może to rzucić nowe światło na wasz związek. Oto kilka rad jak wspomóc takiego partnera w związku.
popcorn

3 szybkie pomysły na dania z popcornem

Proste przepisy
Kto z nas nie lubi popcornu? Na szczęście nie jest on aż tak niezdrowy, jeśli porównamy go z innymi ubóstwianymi przez nas przekąskami. Ponadto nadaje się on do zrobieniu wielu różnych dań, takich jak zupy, sałatki, a nawet lody. Dziś chciałabym zaproponować wam trzy fajne pomysły na smaczne i wcale nie takie niezdrowe dania zrobione właśnie na bazie popcornu.
rodzina

Co mówi o tobie kolejność pojawienia się w rodzinie?

Relacje Rodzinne
Psycholodzy już dawno odkryli, że wiele naszych cech charakteru zależy od tego, którym z kolei jesteśmy dzieckiem. Inaczej zachowują się pierworodni, inaczej dzieci środkowe, a jeszcze inaczej te najmłodsze. Oto charakterystyka tego jak kolejność pojawienia się rodzinie wpływa na naszą osobowość. Zapoznaj się z artykułem i sam sobie odpowiedz, czy opis zgadza się z twoimi cechami charakteru.