piękne rzęsy

Jak dbać o rzęsy?

Makijaż oczu
Rzęsy, tak samo jak włosy na głowie lubią, gdy się o nie dba. Są wtedy długie i mocne. Na miejsce tych, które wypadają wyrastają nowe, tak jak na głowie. Istnieje kilka prostych trików, aby utrzymać rzęsy w dobrej formie.
piegi

Jak usunąć piegi?

Przebarwienia
Piegi powstają w wyniku nadmiernej ekspozycji na słońce. Częściej występują u osób o jasnej karnacji, ale można zaobserwować je również u osób z ciemniejszą cerą. Usunięcie piegów może zająć ci trochę czasu, ale jest to możliwe. Poniżej znajdziesz wskazówki, jak to zrobić.
golenie nóg

Jak spowolnić odrastanie włosków?

Usuwanie włosów
Niechciane włoski na ciele są prawdziwą zmorą niejednej z nas. Powolne wyrywanie ich pęsetą zajmuje wieki. Depilatory mechaniczne i wosk, dają już lepsze rezultaty, ale po nich włoski mają tendencję do wrastania, poza tym nie każdy może je stosować. Laser, ze względu na swoją cenę, nie jest niestety na każdą kieszeń. Pozostaje maszynka. Ale po niej włoski wyrastają bardzo szybko. Jak spowolnić więc ich porost? Jeśli będziesz konsekwentna stopniowo zauważysz zmiany. Włoski będą rosły wolniej i będą słabsze. Spróbuj!
szczeniaki

Jak wybrać psa?

Pies w Domu
Wybór odpowiedniej rasy psa dla siebie i rodziny powinien być podejmowany bardzo ostrożnie. Należy przeanalizować, jakiego rodzaju jesteś człowiekiem i zdecydować się na taką rasę psa, którego cechy charakteru będą podobne do twoich. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek jak tego dokonać.
uwodzenie przyjaciela

Jak uwieść przyjaciela?

Przyjaźń a Miłość
Są takie z nas, które zakochiwały się niezliczoną ilość razy w swoich przyjaciołach. Ale fakt, że on jest tylko przyjacielem utrudniał zawsze sprawę i komplikował to, żeby on postrzegł Cię jako potencjalną dziewczynę lub kochankę, nie tylko przyjaciółkę. Jeśli jesteś właśnie w takiej sytuacji, nie martw się. Mam dla Ciebie kilka porad, jak można rozkochać w sobie przyjaciela.
krótka fryzura, idealna dla włosów cienkich

Jak układać cienkie włosy?

Ścinanie włosów
Jednym z ważniejszych elementów porannej toalety jest układanie włosów. Włosy cienkie i pozbawione objętości są w tym względzie nie lada wyzwaniem. Istnieje jednak kilka sposobów, które pozwolą ci nadać im wymiarów.. Zasadnicze znaczenie ma odpowiednia fryzura. To od niej zależy w jaki sposób będziesz stylizować swoje włosy, by wyglądały jak najlepiej. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek na temat tego, jak układać cienkie włosy.
przykład fryzurki zakrywającej odstające uszy

Jak dobrać fryzurę, która zakryje mankamenty urody?

Stylizacja fryzur
Fryzura, na którą się decydujemy może być naszą najpotężniejszą bronią. Poza dodaniem nam pewności siebie i wyciągnięcie na światło dzienne naszego naturalnego piękna i uroku, dobrze dobrana fryzura pozwoli nam ukryć pewne mankamenty, na których nieujawnianiu nam najbardziej zależy. Kiedy chodzi o ukrywanie różnych wad większość kobiet decyduje się na zastosowanie makijażu. I dobrze, on jest również jak najbardziej wskazany. Ale dobry makijaż w połączeniu z idealnie dobraną fryzurą zdziała cuda!
rozświetlona cera

Jak zrobić rozświetlającą maseczkę do twarzy?

Zabiegi na twarz
Piękna cera jest bezcenna i jest to zupełnie niezbędne dla każdej świadomej kobiety. Jednak nie musisz myśleć o drogich zabiegach w SPA lub sztucznych metodach upiększania twarzy. Wystarczy do tego dobrze dobrana maseczka, z odpowiednich składników. Maseczkę możesz wykonać samodzielnie w domu. To nic trudnego, a efekty mogą być naprawdę zdumiewające. Przekonaj się sama już dziś!
gadająca papuga

Jak nauczyć papugę mówić?

Gatunki Ptaków
Papugi są jednymi z najpopularniejszych zwierząt domowych. Wielu ludzi trzyma te ptaki ze względu na ich dużą inteligencję i umiejętność naśladowania dźwięków. Ludzie od wieków cenią papugi za te wartości. Papugi mają też duże możliwości, jeśli chodzi o zapamiętywanie tego, co się je nauczy. Ludzie mówią dzięki wysoko rozwiniętym organom mowy takimi jak mózg, usta, język i krtań. Papugi nie mówią w ten sam sposób, mimo że w porównaniu do innych ptaków mają dużo bardziej rozwinięty mózg. Nie mają one jednak więzadeł głosowych, czy rozwiniętych części ust jak u ludzi. Papugi używają swojej zdolności do naśladowania tego, co usłyszą. Jak zatem zabrać się do edukowania papugi w mowie i nauczyć ją 'mówić'? Nie wszystkie papugi posiadają zdolność mówienia. Uczenie papugi mówienia jest podobne do uczenia mówienia małego dziecka. Oto kilka wskazówek w tym temacie.
jeansy damskie

Jak dobrać spodnie do figury?

Na co dzień
Możesz znaleźć idealne spodnie, które będą zawsze fantastycznie wyglądać nawet, jeżeli twojemu ciału daleko do ideału. Kluczem do sukcesu jest wybranie takich spodni, które nadadzą ci proste, długie i płynne linie, ukrywając zbędne krągłości. Poniżej znajdziesz wskazówki jak dobrać spodnie, by doskonale pasowały do figury.