Grzybica pochwy

Jak naturalnie wyleczyć grzybicę pochwy?

Choroby
Grzybica pochwy jest częstą dolegliwością kobiet i na ogół przebiega łagodnie. Jednak pomimo braku powikłań i łagodnego przebiegu jest jedną z najbardziej nieprzyjemnych i uciążliwych przypadłości. Głównym objawem grzybicy jest nieodparta chęć drapania zainfekowanego obszaru. Poniżej przedstawiam naturalne sposoby leczenia grzybicy i jej objawów.
Plamy z krwi

Jak wywabić plamy z krwi?

Usuwanie plam
Plamy krwi mogą być szczególnie trudne do usunięcia, ponieważ hemoglobina we krwi działa jak spoiwo, które wiąże się z włóknami ubrania. Jak w przypadku każdego usuwania plam, lepiej przetestować środek wywabiający na kawałku materiału, aby upewnić się, że nie zniszczy on koloru lub włókien ubrania. Najłatwiej jest usunąć krew kiedy jest jeszcze mokra. Zasuszone plamy krwi są dużo cięższe do usunięcia. Upewnij się również w trakcie tego procesu nie pocierasz plamą o plamę, ponieważ wtedy krew wejdzie w głąb materiału.
Cellulit

Jak się pozbyć cellulitu?

Zabiegi na ciało
Cellulit to wyglądająca jak serek wiejski rzecz na naszych udach, a czasem na innych częściach naszego ciała. Badania z Harvardu pokazują, że na Cellulit cierpi 90% kobiet. Niektóre z nich obwiniają za to uwarunkowania genetyczne, inne oskarżają złe ćwiczenia i źle dobraną dietę. Jest jednak nadzieja! Poprzez odpowiednią dietę i ćwiczenia cellulit można zredukować! Pomyślmy o tym jako o zmianie życia. Potrzebujemy zmiany naszych nawyków żywieniowych na dobre. Odpowiednie kremy i nowe metody postępowania pomogą w pozbyciu się cellulitu. Nie marnuj jednak swoich pieniędzy - dużo tańsze rozwiązanie to picie dużej ilości wody i stałe nawadnianie skóry. Zacznijmy! Poniżej 10 sposobów na zredukowanie cellulitu w naturalny sposób!
Szpagat

Jak rozciągnąć się do szpagatu?

Rozciąganie

Szpagat to pozycja, która wymaga dużej elastyczności ciała. Szpagat jest używany nie tylko w gimnastyce, ale także w tańcu, sztukach walki i wielu innych dyscyplinach sportowych. Czytając ten artykuł dowiesz się jak rozciągnąć się do szpagatu. Pozycje można wykonywać na dwa sposoby, pierwszy to do przodu a drugi na boki, lecz musimy pamiętać że przy każdej z nich pracują inne mięśnie.

Mrożony shot z cytryną

Jak zrobić galaretkę z wódką w cytrynie?

Shoty

W artykule zaproponuję jak szybko przyrządzić mrożone szoty w skórce cytryny. Jest to doskonała opcja kiedy chcemy na imprezie zaskoczyć nową postacią drinków. Co najważniejsze zrobienie szotów jest naprawdę szybkie.

Wódka z galaretką w pomarańczy

Jak zrobić galaretkę z wódką w pomarańczy?

Shoty

Tu dowiesz się jak przyrządzić bardzo modne shoty z wódki i galaretki. Tym razem zrobimy je z pomarańczy. Zamiast kieliszków lub kubków będziemy używać wydrążonych pomarańczy. Efekt końcowy będzie doskonały jeżeli będziesz stosować się do przepisu.

Płatki owsiane

Maseczka z płatków owsianych

Maseczki Domowe

Owsianka jest jednym z najlepszych i najmniej kosztownych składników na domowe maseczki, co najważniejsze działa cuda. Od dawna używana, aby nawilżać suchą skórę. Jeżeli do mikstury dodasz świeże pomidory to pomoże również skórze tłustej. Zapraszam do dalszej części artykułu a dowiesz się więcej.

Miód i jajko

Jak zrobić maseczkę z miodu i jaj?

Maseczki Domowe

Maseczka z jaj i miodu, jest bardzo dobra dla skóry narażonej na długotrwałe działanie promieni słonecznych. Ta naturalna maseczka dobrze nawilża i odżywia suchą skórę, co w dużym stopniu pomaga w utrzymaniu lub tworzeniu miękkiej, sprężystej skóry i pozostawia ją gładką. Ponieważ skóra jest wrażliwa na różne środki oczyszczające, chemiczne, naturalnie występujące składniki w recepturach są zawsze najlepsze.

Maseczka z awokado

Jak zrobić maseczkę z awokado?

Maseczki Domowe

Maseczki są doskonałym sposobem na oczyszczanie porów, leczenie trądziku, załagodzenie suchej skóry, ale również stosowane są dla relaksu. Teraz jak będziesz robić maseczkę to skorzystaj ze sklepu spożywczego i zrób ją na własną rękę. A maseczka z awokado to szybki i prosty sposób na dużą dawkę witamin dla suchej skóry.

Pizza z pieczarkami, serem kozim i szpinakiem

Jak przygotować pizze z pieczarkami, serem kozim i szpinakiem?

Pizza
Masz ochotę na pizzę inną niż zwykle? Jeśli szukasz pomysłu na coś dobrego i oryginalnego to proponuję pyszną pizzę z pieczarkami, serem kozim i szpinakiem. Smacznego!