usuwanie tła w photoshopie

Jak usunąć tło w Photoshopie?

Oprogramowanie Graficzne
Photoshop to zaawansowane narzędzie, które udostępnia nam wiele funkcji, Często okazuje się, że interesuje nas usunięcie zbędnych obiektów ze zdjęć cyfrowych lub tła ze zdjęć. To ostatnie może być szczególnie przydatne przy fotomontażu. Jak zatem usunąć tło w Photoshopie? Przeczytaj poniżej.
obiekt w ruchu

Jak fotografowac obiekty w ruchu?

Fotografia Artystyczna
Fotografia dla wielu osób jest pasją i sposobem na życie. Gdy opanujemy już robienie zdjęć statycznych, nachodzi nas ochota na fotografię w ruchu. Uchwycenie obiektów szybko poruszających się nie jest jednak sprawą prostą. Jak więc zrobić zdjęcie obiektów w ruchu, żeby było ostre i wyraźne? Sprawdź poniżej.
rozmowa z dzieckiem

Jak rozsądnie ukarać dziecko za złe zachowanie?

Dziecko i Dyscyplina
Żadne dziecko nie rodzi się z zestawem wyłącznie odpowiednich zachowań. Podczas dorastania na drodze eksperymentów uczy się, co jest dobre, a co złe. Gdy zrobi coś niewłaściwego, konieczna jest natychmiastowa interwencja rodzica. Jednak jak ukarać dziecko, by pozwolić mu zrozumieć swój błąd i jednocześnie nie wyrządzić krzywdy? Poniżej przedstawię rozsądny system kar za złe zachowanie. Dzięki niemu wychowasz swoje dziecko na odpowiedzialnego człowieka.
zdrada

Jak rozstać sie z godnością po zdradzie partnera?

Kryzysy Małżeńskie
Zdrada ukochanego to największy cios, jaki może otrzymać kobieta. Człowiekiem targają wtedy różne emocje - od złości, rozgoryczenia po nieprzebrany smutek. Chcemy wtedy za wszelką cenę doświadczyć zemsty. Jak sobie poradzić z tymi złymi emocjami? Jak wyjść z tej sytuacji „z twarzą”? Odpowiedź znajdziesz w tym artykule.
Mona Lisa

Jak interpretować dzieło sztuki?

Inna Sztuka
To pytanie nasuwa się nie tylko pasjonatom sztuki, ale także zwyczajnym odbiorcom. Zdarza się nie raz, że odbiorca zastanawia się, czy jego tok rozumowania przy odbiorze dzieła jest prawidłowy. Chcesz się dowiedzieć więcej na ten temat? Przeczytaj!
aparat

Jak zadbać o sprzęt fotograficzny?

Aparaty Cyfrowe
Któż z nas w dobie szybkiego obiegu danych nie ma szybkiego i poręcznego aparatu cyfrowego? Aparat jest z nami wszędzie tam, gdzie chcemy uwiecznić jakąś chwilę. Lecz jak zadbać o sprzęt fotograficzny, aby posłużył nam przez długie lata?
wakacje

Jak spakować się na długą podróż zagraniczną?

Ogólne porady
Wybierając się w długą podróż jest dużo rzeczy, o których musimy pamiętać. Nie zapomnieć o niczym jest naprawdę trudno. Pakując się w biegu, przypominamy sobie o potrzebnych rzeczach kiedy jest już za późno. Jeśli miałaś lub masz problem z pakowaniem się na wyjazdy, ten artykuł jest dla Ciebie. Można tego uniknąć!
rozmowa

Jak walczyć ze swoimi słabościami?

Rozwój Osobisty
Każdy człowiek posiada wady, swoje małe słabości. Pokonanie ich zależy od siły charakteru, samozaparcia oraz skali słabości, która nas dręczy. Jeśli nie potrafisz uporać się ze swoimi słabościami, ten artykuł jest dla Ciebie!
brak akceptacji

Jak poradzić sobie z brakiem akceptacji?

Pomoc Przyjacielowi
Brak akceptacji to powszechny problem współczesnego społeczeństwa. Wielu ludzi nie potrafi się odnaleźć w otaczającej ich rzeczywistości, ponieważ nie są akceptowani w swoim otoczeniu. Z tym problemem boryka się co trzecia osoba. Jest jednak kilka sposobów, aby poradzić sobie z tym powszechnym problemem.
pieniądze

Jak radzić sobie z osobami wyłudzającymi pieniądze?

Budżet Domowy
Wyłudzanie pieniędzy jest coraz częstszym zjawiskiem we współczesnym świecie. Można spotkać się z tym problemem wszędzie.Wyłudzanie pieniędzy może prowadzić do ogromnych długów i problemów finansowych. Jeżeli posiadasz taki problem, a nie wiesz jak go rozwiązać, przeczytaj.