Naszyjnik z łańcucha

Jak zrobić naszyjnik z łańcucha?

Robienie biżuterii
Robienie biżuterii może przynieść na prawdę wiele radości, szczególnie jeśli jesteś osobą kreatywną i interesujesz się modą. Poniżej przedstawiam projekt naszyjnika z łańcucha - może akurat cię zainspiruje.
Naszyjnik z wstążki

Jak zrobić naszyjnik z wstążki?

Robienie biżuterii
Aby nieco odmienić swój wygląd wystarczy tylko wstążka, kilka drewnianych koralików i umiejętność zaplatania warkocza. Poniżej pomysł na ciekawy naszyjnik.
Ciasto z jabłkami

Jak zrobić ciasto z jabłkami?

Ciasta
Ciasto z jabłkami jest bardzo proste do przyrządzenia, jest przepyszne i pasuje do każdego typu okazji. Poniżej przedstawiam włoski przepis na ciasto z jabłkami dla 6-8 osób. Czas przygotowania to 15 min, pieczenia 40 min.
Naszyjnik z guzików

Jak zrobić naszyjnik z guzików?·

Robienie biżuterii
Jeśli masz sporo różnych, pojedynczych guzików i nie wiesz jak je wykorzystać to poniżej przedstawiam instrukcję na zrobienie z nich pięknych naszyjników. Oczywiście dobór guzików i ich kolorów zależy wyłącznie od twoich upodobań!
Guziki oblekane tkaniną

Jak oblekać guziki tkaniną?

Robienie biżuterii
Guziki oblekane tkaniną są niezwykle piękne, jednak równocześnie dość drogie, zwłaszcza jeśli potrzebujemy ich większą ilość. Dlatego możemy sobie zrobić je same. Własnoręcznie oblekane guziki będą z pewnością oryginalne i dokładnie takie, jakie chcemy mieć.
Siedzisko z drewnianej palety

Jak zrobić siedzisko z drewnianej palety?

Sofy i kanapy
Z palet drewnianych można zrobić niemal wszystko - od stolików do krzeseł, siedzisk czy sofy. Nowe palety drewniane nie są najtańsze, jednak czasami zdarzają się znakomite okazje, kiedy możemy je dostać za bezcen. Jeśli taka okazja ci się kiedyś nadarzy to nie myśl zbyt długo - bierz palety i do dzieła!
Kok opleciony warkoczami

Jak zrobić koka oplecionego warkoczami?

Fryzury okolicznościowe
Poniżej przedstawiam śliczną fryzurę dla długich włosów. Włosy mogą być cieniowane - ważne, aby dolna część włosów była długa. Z taką fryzurą będziesz wspaniale prezentować się zarówno na co dzień jak i na bardziej wyszukane okazje.
Delikatne fale na włosach

Jak zrobić delikatne fale?·

Stylizacja fryzur
Stworzenie cudownych fal na włosach wcale nie jest takie trudne. Aby je zrobić wystarczy najzwyklejsza w świecie lokówka i niesklejający włosów lakier.
Wieczór panieński w klubie

Zadania na wieczór panieński w klubie

Wieczór Panieński
Jedną z zabaw na wieczór panieński są zadania. Zabawa polega na tym, aby sprawdzić czy jesteśmy szalone i mamy odwagę do robienia głupich rzeczy. Aby zagrać w zadania musimy najpierw narysować planszę z polami od 1 do X (im więcej pól tym zabawa będzie trwała dłużej). Pytania wypisujemy na małych karteczkach, składamy je i wrzucamy do dużej miski. W grze biorą udział wszystkie dziewczyny, które pojawiły się na wieczorze panieńskim. Pierwsza z nich rzuca kostką, przesuwa swój pionek o określoną liczbę oczek i losuje zadanie. Im wyższe oczko tym lepiej - prędzej pokonamy całą planszę. Na planszy możemy również zaznaczyć pola szczęśliwe typu "jesteś zwolniona z zadania" lub "przesuwasz się o 3 pola do przodu". W przypadku gdy dziewczyna jest zwolniona z zadania losuje zadanie, czyta na głos i odkłada karteczkę na bok. Raz wylosowanych zadań nie wrzucamy z powrotem do miski. Zadania mogą być obojętnie jakie - zależą one od wyobraźni dziewczyn organizujących wieczór panieński, jednak, aby organizacja nie trwała zbyt długo, warto skorzystać z poniższych zadań.
Wieczór panieński

Pytania na wieczór panieński

Wieczór Panieński
Pytania dla przyszłej panny młodej maja na celu określić jak dobrze dziewczyna zna swojego przyszłego męża. Zabawa polega na zadawaniu określonych pytań przyszłej pannie młodej na wieczorze panieńskim. Jeśli nie zna ona odpowiedzi na któreś z pytań lub się pomyli wówczas za karę musi wypić kieliszek wódki. Na samym końcu podliczane są punkty. Im więcej tym lepiej. Zakończenie zabawy jest dobrym pretekstem do wręczenia prezentów dla przyszłej panny młodej. Należy pamiętać, aby przed panieńskim zadać te same pytania przyszłemu panu młodemu i poprosić go o zachowanie dyskrecji. Poniżej przedstawiam kilkanaście pomysłów na pytania.